Fundacja AST Fundacja AST

Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Aktualności z życia fundacji.

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez korba » 07 Paź 2013, 19:53

Tadaaaaam!!! Udało się! Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie! Byłam dzisiaj w zoologicznym z nadzieją, że uda się już zgarnąć nagrodę. Nawet kombikiem podjechałam optymistycznie ;-) Ale niestety dzisiaj mi się nie udało, gdyż organizatorzy konkursu chcą popstrykać fotki przy odbiorze nagród i będziemy w gazecie. Wywiad już był telefoniczny. Będziemy informować Was na bieżąco! I fotki też wrzucimy.
Awatar użytkownika
korba
 
Posty: 30
Rejestracja: 18 Lip 2013, 17:46

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez Dominikad.1989 » 07 Paź 2013, 20:32

Super:):):)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez paulina.natalia » 07 Paź 2013, 21:09

gratulacje!!!
paulina.natalia
 
Posty: 66
Rejestracja: 28 Mar 2011, 17:14

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez doddy » 07 Paź 2013, 22:15

Kawał zajebistej roboty!
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez izuś_85 » 08 Paź 2013, 12:43

suuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez FonMedzik » 09 Paź 2013, 16:19

My też się troszku dołozylismy (na dwa IP - praca - dom) ;-))))))))))) Korba jest śliczna ;-))) i już nieważne - AST czy nie AST - najsłodszą MORDKĘ miała ;-)
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez korba » 10 Paź 2013, 18:00

Byłyśmy dzisiaj odebrać nagrody! Szczerze mówiąc zawiodłam się jej "skalą". Wygrałyśmy bon o wartości 100,00 zł.... :shock:
hmmm i co tu kupić? Razem z Fundacją AST zdecydowałyśmy się na zabawki. Chociaż trochę radości psiakom wpadnie.
Link o konkursie tutaj http://jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2023008,superpies-w-jastrzebiu-zdroju-wygrala-korba-zdjecia,id,t.html#f8b352d3274664bb,1,3,5
Będzie jeszcze jeden artykuł w piątek i zdjęcia na fb sklepu zoologicznego, który ufundował nagrody :)
A tu oto laureatka konkursu z nagrodami :)
Image
Awatar użytkownika
korba
 
Posty: 30
Rejestracja: 18 Lip 2013, 17:46

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez pchelka1989 » 10 Paź 2013, 18:20

Co Ty :) Super te zabawki, tym bardziej, że mało wymagający ten konkurs :D Ja też muszę w końcu wysłać paczkę do fundacji, bo się wybieram jak sójka za morze ... Ale mam już karton i kartkę do zaadresowania paczki :mrgreen: jutro po pracy wyślę bo już powinnam się wstydzić tyle się za to zabieram ...
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez jazooo » 10 Paź 2013, 21:47

Zabawki fajna rzecz :D Myślę, że w tym wszystkim najbardziej liczy się satysfakcja z wygranej. My też wzięliśmy udział w konkursie najpierw na psa miesiaca, potem na psa roku, obydwa udało nam się wygrać m.in dzięki głosom forumowiczom. Nagroda również była niewiadomą i postanowiliśmy ją przeznaczyć dla schroniska, z którego adoptowałam Gretę. Przyznam szczerze, że baaaardzo byłam rozczarowana jak się okazało, że nagrodą jest 15 kg karmy chappi, bo to tak jak zupa chińska dla człowieka, nigdy bym tego nie kupiła. Dostaliśmy też zabawkę, która przetrwała z dwie minuty. Ale co tam, najbardziej liczyła się radość z wygranej. U Was pewnie też tak jest. Poza tym psiaczki się ucieszą a nas głosujących to nic nie kosztowało ;) Gratuluję Korbie bo jest cudowana :mrgreen:
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Prezenty dla podopiecznych Fundacji AST

Postprzez korba » 11 Paź 2013, 20:41

Macie racje :) ja zawsze jak dzielę skórę na niedźwiedziu to potem jestem rozczarowana :)
a tu Korba w Dzienniku Zachodnim - rubryka sportowa na końcu artykułu oczywiście przekłamanie. Było oficjalne powiedziane co zrobię z nagrodą. Ale może tak lepiej brzmi...?

Image
Image
Awatar użytkownika
korba
 
Posty: 30
Rejestracja: 18 Lip 2013, 17:46

Poprzednia

Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron