Fundacja AST Fundacja AST

Zostań adwokatem bullowatych!

Aktualności z życia fundacji.

Zostań adwokatem bullowatych!

Postprzez blue.berry » 20 Maj 2014, 15:20

Prawnik z sercem dla zwierząt poszukiwany!

Zostań adwokatem bullowatych!
Nasza fundacja się rozrasta. Coraz więcej osób nas zna i ufa, że nie przejdziemy obojętnie obok psiego nieszczęścia. Codzienne działania Fundacji konfrontują nas z trudnymi i coraz bardziej zagmatwanymi pod kątem prawnym, sprawami. Chcąc efektywnie pomagać psom, jednocześnie dbając, by poruszać się w granicach określonych przez obowiązujące przepisy prawne, potrzebujemy fachowca, który zechce wspomóc Fundację swoją wiedzą na temat prawa cywilnego, w szczególności kwestii związanych z prawem własności, a także prawa karnego i ustawy o ochronie zwierząt. Poszukujemy prawnika bądź kancelarii prawnej, która zechciałaby wspierać Fundację w ramach działalności pro publico bono. Byłoby cudownie, gdyby mogła i chciała reprezentować Fundację w ewentualnych sprawach przed sądem, ale także doradzać w sprawach wymagających nawiązania przez nas współpracy z policją czy prokuraturą.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc!
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
502 629 738
adopcjebullowatych@wp.pl
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Zostań adwokatem bullowatych!

Postprzez xamera » 12 Sie 2014, 21:32

Witam jestem absolwentka prawa, w tym roku podchodze do aplikacji adwokackiej, nie posiadam wprawdzie jeszcze uprawnien reprezentowania przed sądem ale jesli chodzi o porady prawne i orientacje w prawie, z tym sobie radze.Nie wiem jednak czy wowczas bylibyscie zainteresowani moja pomoca? Z powazaniem Klaudia
Awatar użytkownika
xamera
 
Posty: 18
Rejestracja: 30 Gru 2011, 00:58
Miejscowość: Wołomin

Re: Zostań adwokatem bullowatych!

Postprzez BGrefatowski » 27 Wrz 2020, 18:24

Jeżeli szukacie jakiejś pomocy prawnej to zajrzyjcie na https://www.bazadoradcow.pl/s/?language=pl. To jest takie rozwiązanie idealne na teraz, bo można tam znaleźć porady prawne online. Myślę, że warto będzie się tym zainteresować. Ja sam już kiedyś tego próbowałem i jestem zadowolony i jeżeli będzie taka potrzeba to zrobię to jeszcze raz.
BGrefatowski
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 Wrz 2020, 17:09

Re: Zostań adwokatem bullowatych!

Postprzez mariusz947 » 16 Sie 2021, 02:55

super akcja
Zapraszam na mój blog podróżniczy
mariusz947
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 Sie 2021, 02:49


Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron