Fundacja AST Fundacja AST

Dzień Ziemi z Fundacją AST

Aktualności z życia fundacji.

Dzień Ziemi z Fundacją AST

Postprzez blue.berry » 21 Kwi 2015, 15:53

Zapraszam Was do wzięcia udziału w festynie organizowanym w ramach obchodów Dnia Ziemi 2015, największego ekologicznego święta świata, obchodzonego od 1970 roku, obecnie w 192 krajach świata!

Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Z energią zmieńmy źródła". Festyn w głównej mierze poświęcony będzie tematyce odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej. Oprócz tego tradycyjnie już będą różne prezentacje, warsztaty i konkursy, stoiska Parków Narodowych i Lasów Państwowych, gdzie otrzymać będzie można sadzonki drzew, Stół Darów Ziemi z bogatą ofertą produktów regionalnych i promocją postaw świadomego konsumenta. Oraz Sektor Współpracy Społecznej z prezentacją ogólnopolskich i lokalnych organizacji pozarządowych: fundacji, stowarzyszeń oraz towarzystw ekologicznych. Wśród nich będziemy i my!

Po raz kolejny chcemy się spotkać z Wami w ten wyjątkowy dzień i w tym wyjątkowym miejscu, w otoczeniu ludzi, którzy tyle robią dla innych.

Podczas festynu będziemy chcieli zapoznać ludzi z jednym z najbardziej energetycznych i pozytywnych typów psów czyli z terierami typu bull. Będzie można poznać uratowane i adoptowane z fundacji psiaki, które popiszą się swoimi umiejętnościami, nabytymi w trakcie szkoleń, podczas specjalnego pokazu. Zaprosimy też wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych porad szkoleniowca i behawiorysty. Osoby, które przyjdą z psami, będą miały możliwość nauczenia własnych pupili kilku prostych sztuczek pod okiem szkoleniowca. Odwiedzający stoisko fundacji będą mogli zapoznać się z albumem ze zdjęciami psów oczekujących na adopcję, a także wziąć udział w sesji fotograficznej, promującej adopcje psów. Wolontariusze Fundacji, udzielać będą informacji na temat żywienia, zachowań i potrzeb psów. Specjalne atrakcje będą czekały także na najmłodszych uczestników Dnia Ziemi. Dla dzieci zaproponujemy konkurs plastyczny z nagrodami w postaci fundacyjnych gadżetów, a także pogadankę i pokaz na temat bezpiecznego i właściwego postępowania z psami.

Mamy wielką nadzieję, że odwiedzicie nas gromadnie, pogoda dopisze, a fundacyjne psiaki po raz kolejny pokażą się z najlepszej strony, odczarowując mity narosłe wokół terierów typu bull! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i pozytywną energię i przybywajcie! Zapraszamy serdecznie!

MIEJSCE: Warszawa, Pole Mokotowskie
TERMIN: 26 kwietnia (niedziela), godz. 10:00-18:00Image
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 2 gości