Fundacja AST Fundacja AST

Poćwicz dla Bullowatych

Aktualności z życia fundacji.

Poćwicz dla Bullowatych

Postprzez paulina.natalia » 01 Gru 2015, 13:08

Jestem mamą amstaficy Sigmy z Fundacji oraz współzałożycielką Centrum Kultury Dzika Historia. I takie sobie wymyśliłam (już dawno) wydarzenie, a teraz wreszcie mogę je zrealizować - zapraszam więc serdecznie każdego, kto w poniedziałek 7.12 będzie w Warszawie :) Oczywiście psy mega mile widziane - ja przytulam, Wy ćwiczycie ;P Gorzej jedynie, jak ja będę prowadzić zajęcia (gorzej dla Was, bo ja nadal będę przytulać ;)

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/535418183289403/

Dzika Historia dla Fundacj AST - czyli dzień twórczych atrakcji, z których dochód zostanie przekazany Fundacji AST Na Rzecz Zwierząt Niechcianych.

Dzika Historia to Centrum Kultury, które powstało,aby łączyć pasjonatów różnych dziedzin sztuki, sportu i sfer związanych z własnym rozwojem.

W kameralnej przestrzeni odbywają się zajęcia cykliczne i warsztaty, tworzone dla osób w różnym wieku i o rozmaitych gustach. To miejsce pełne twórczej atmosfery, niezbędnej do realizowania dzikich pasji.

Fundacja AST natomiast ma na celu działanie na rzecz zwierząt porzuconych, postanowiła swoje wysiłki skierować głównie w kierunku pomocy psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier). Te właśnie psy to, po wielorasowcach, najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci” schronisk w całym kraju. I te właśnie psy znamy i rozumiemy najlepiej.

Program (cały czas w przygotowaniu - nowe zajęcia będą się pojawiać "na dniach"):

16:00 - Twórcze Warsztaty Plastyczne dla dzieci - temat wkrótce podamy
17:00 - Pieczemy Pierniki - Warsztaty Kulinarne dla dzieci i dorosłych
18:00 - Rozciąganie/Stretching - zajęcia dla młodzieży i dorosłych
19:00 - ZUMBA - dla młodzieży i dorosłych
20:00-21:30 - JOGA

Z racji ograniczonego miejsca prosimy o zapisy (szczególnie na zajęci JOGI).

Wstęp: od 30 zł za 1 zajęcia. Mozna przynosić również karmę, koce, smycze etc.

Kiedy:
7.12 (poniedziałek)
godz.. 16:00-21:30

Gdzie:
ul.Płatnicza 72 - domek jednorodzinny
(metro Stare Bielany - dosłownie 72 kroki)

Informacje i zapisy:
dzikahistoria@gmail.com
532 242 234 (Wioleta) lub 536 788 963 (Paulina)
www.dzikahistoria.pl
paulina.natalia
 
Posty: 66
Rejestracja: 28 Mar 2011, 17:14

Re: Poćwicz dla Bullowatych

Postprzez hexa » 17 Mar 2016, 20:56

mysle ze jest to super pomysl i sposob spedzania czasu z psiakami
hexa
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 Mar 2016, 17:58


Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości