Fundacja AST Fundacja AST

Ogłoszenia parafialne

Aktualności z życia fundacji.

Ogłoszenia parafialne

Postprzez blue.berry » 26 Maj 2011, 11:15

Witam serdecznie
Jak wiecie jakiś czas temu fundacja przeprowadziła się ze starej strony na nową. Ze zmianą wyglądu poszła tez zmiana treści. Udało nam się ogarnąć najbardziej ważne i potrzebne działy tak, aby strona mogła ruszyć i normalnie funkcjonować. Jednak zostało sporo elementów, które nie były potrzebne na już, więc czekają na swoją kolej i czas aby zostać uzupełnione. I myślę, że ten czas zdecydowanie już nadchodzi. Dlatego zabrałyśmy się za uzupełnianie braków na stronie. I przyznam, że bardzo chętnie w tej pracy czasem skorzystałabym z Waszej pomocy. Myślę tutaj zarówno o poszukiwaniu zdjęć (czasem potrzebuje np. zdjęcia jedzącego psa a nie mam go w bazie zdjęć własnych czy fundacyjnych) jak i pomocy przy przygotowywaniu tekstów lub wyszukiwaniu wiadomości. Na przykład mamy kompletnie nie ruszony cały dział Czytelnia w redagowaniu którego będziemy bardzo liczyły na Waszą pomoc. także bardzo proszę zaglądajcie czasami do Ogłoszeń bo może będziecie mogli i chcieli nam pomóc.

Na chwilę obecną mam prośbę o pomoc w rozbudowaniu Przydatnych linków, które wreszcie są uaktualnione. Chodzi mi przede wszystkim o informacje o polecanych weterynarzach z innych miast niż Warszawa : ) głownie chodzi mi o specjalistów ale też o po prostu dobre polecane klinki gdzie z zaufaniem można powierzyć swojego psa. Bardzo mile widziane będą tez podpowiedzi również do innych sekcji linkowni. Jeśli macie strony, które uważacie za godne polecenia to bardzo serdecznie zapraszam do podzielenia się tym.

z harcerskim pozdrowieniem
blue.
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Ogłoszenia parafialne

Postprzez pyszczydlo » 29 Maj 2011, 14:32

witaj,w Toruniu jest świetna klinika wet. oraz fantastyczni lekarze Przychodnia dla zwierząt Salus w Arpolu przy ul.Lelewela.
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44


Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości