Fundacja AST Fundacja AST

Małe podsumowanie :)

Aktualności z życia fundacji.

Małe podsumowanie :)

Postprzez doddy » 22 Cze 2011, 17:53

Obecnie mamy 20 psiaków, więc udało nam się zejść nieco ze stanu posiadania. :) Ogromnie nas to cieszy, bo ostatnie miesiące dały nam w kość. Mieliśmy sporo psiaków w hotelach, których pobyt wykańczał fundację finansowo. Udało się dojść do sytuacji, kiedy mamy 5 psów w hotelach płatnych na dzień dzisiejszy. Reszta jest w DT. Teraz wakacje, a my mamy bojowe zadanie odkuć się kasowo, aby zabezpieczyć naszych podopiecznych na następne kilka miesięcy, co byśmy się nie musieli martwić z miesiąca na miesiąc co dalej. Obecnie tak niestety jest.

Trafił do nas Fero z trefnej adopcji schroniska. Obecnie jest w DT u Andrzeja w Wawie.

Trafił do nas także niewidomy wyżełek Topaz. Daliśmy go do hoteliku do Ani. Po diagnostyce okazało się, że ma guza 5cm na śledzionie. Jego historię można śledzić w jego wątku. Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu schronisko opuści 2 wyżełek, który siedzi za kratami już 7 lat.

Jutro zabieramy Fioneczkę, sunię adoptowaną ze schroniska bo zagryzła kota. Pojedzie do DT do Wawy.

W piątek przeprowadzamy Czarka :) Tak, po 19 miesiącach u nas, namówiłam Łukasza na jego adopcję. Chłopaki już się zapoznali ze sobą. Mam nadzieję, że kurdupelek nie da plamy i spisze się w nowym domku.

W weekend jedziemy po Artę. Trafi ona na DT do Warszawy.

Szukamy domu dla rudej amstaffki w wieku ok. roku. Przebywa na szybko w DT oczekując na sterylke. Została znaleziona w cieczce. Szuka DT albo DS.
Image

Mary będzie na dniach sterylizowana i podpisujemy umowę adopcyjną.


A co z innych wieści. Przeszliśmy kolejne progi marketingu Acany i dostaliśmy kilka worów jedzonka dla naszych psów.
W Dingo czeka na nas paka, ale odbierzemy ją osobiście w osobie Karoliny.

Skontaktowało się z nami kilka gazet, które chcą o nas napisać, a także kilka TV które zainteresowały się naszymi zlotami.

W lipcu i sierpniu robimy 2 imprezy.
Jedna 7.07. w Warszawie.
Druga 11.08. w Fonobarze w Warszawie.

Image

Jesteśmy w trakcie dogadywania się także z kolejnymi klubami o imprezy i w trakcie oczekiwania na zgodę Ministerstwa na szereg imprez.

Kakadu w Galerii Mokotów chce nawiązać z nami współpracę, różnoraką, od zbiórek karmy po festyny w galerii promujące adopcje.

Jesteśmy w trakcie rozmów z klubem piłkarskim o ambasadorkę. Póki co zawisną nasze 2 banery na budynku klubu i stadionie.

I wiele innych rzeczy się dzieje, ale nie mam siły już pisać :) W każdym razie dziękuję ogromnie wszystkim tym którzy nam pomagają! Bez Was nie dalibyśmy rady.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Małe podsumowanie :)

Postprzez Lolak » 23 Cze 2011, 11:14

Należą się Wam ogromne oklaski za to co robicie. Codziennie wkładacie trud, wysiłek w walkę z bezdomnością, z głupotą ludzką. Domyślam się ile to Was kosztuje stresu, zachodu, pracy. Gdzie Wy znajdujecie czas na organizowanie tylu dodatkowych kwestii? Cieszę się, że fundacja AST powstała, że tyle lat działa na najwyższym poziomie! Życzę Wam saamych sukcesów!

Uściski dla całej Waszej ekipy!
Lolak
 
Posty: 131
Rejestracja: 24 Lis 2010, 12:33

Re: Małe podsumowanie :)

Postprzez redcat » 24 Cze 2011, 14:05

Ja również gratuluję! Widać że z roku na rok Fundacja rozwija się i angażuje coraz więcej osób w promocję i ratowanie bullowatych.
Mam pytanko- o ile oczywiście nie jest to tajemnicą- jaka impreza szykuje się 07.07? I z jakim klubem piłkarskim dogadujecie szczegóły?
Awatar użytkownika
redcat
 
Posty: 326
Rejestracja: 21 Sty 2011, 10:16

Re: Małe podsumowanie :)

Postprzez monka » 25 Cze 2011, 21:54

Chylę czoła! :D
Dobra robota.
No i poza tym gdyby nie fundacja, nigdy by do nas nie trafiła Lumia :)
Awatar użytkownika
monka
 
Posty: 90
Rejestracja: 19 Mar 2011, 22:59
Miejscowość: Środa Wlkp/Poznań

Re: Małe podsumowanie :)

Postprzez Agaszka » 26 Cze 2011, 19:00

Kasiu, super informacje.

Trzymam kciuki za realizacje wszystkich akcji i obfite zbiórki :)

P.S. Metronidazol i spot na kleszcze wciąż u mnie czekają :)
Awatar użytkownika
Agaszka
 
Posty: 219
Rejestracja: 29 Lis 2010, 17:02

Re: Małe podsumowanie :)

Postprzez doddy » 26 Cze 2011, 21:27

Lolak napisał(a):Należą się Wam ogromne oklaski za to co robicie. Codziennie wkładacie trud, wysiłek w walkę z bezdomnością, z głupotą ludzką. Domyślam się ile to Was kosztuje stresu, zachodu, pracy. Gdzie Wy znajdujecie czas na organizowanie tylu dodatkowych kwestii? Cieszę się, że fundacja AST powstała, że tyle lat działa na najwyższym poziomie! Życzę Wam saamych sukcesów!

Uściski dla całej Waszej ekipy!


Dziękujemy Lolak. Czasu nam brakuje, więc głównie zawalamy życie osobiste i weekendy. :mrgreen:

redcat napisał(a):Ja również gratuluję! Widać że z roku na rok Fundacja rozwija się i angażuje coraz więcej osób w promocję i ratowanie bullowatych.
Mam pytanko- o ile oczywiście nie jest to tajemnicą- jaka impreza szykuje się 07.07? I z jakim klubem piłkarskim dogadujecie szczegóły?


Impreza 7.07. tu masz info:
http://www.facebook.com/home.php#!/even ... 0206419967

A klub piłkarski to zespół z Wierzbicy.

monka napisał(a):Chylę czoła! :D
Dobra robota.
No i poza tym gdyby nie fundacja, nigdy by do nas nie trafiła Lumia :)


Lumia ma super rodziców, a dla nas to najlepsze podziękowanie za trud i walkę z codziennością.

Agaszka napisał(a):Kasiu, super informacje.

Trzymam kciuki za realizacje wszystkich akcji i obfite zbiórki :)

P.S. Metronidazol i spot na kleszcze wciąż u mnie czekają :)


Pamiętam o Was, ale ciągle czasu na wszystko brak. :?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron