Fundacja AST Fundacja AST

Kalendarz AST 2012 - już jest!

Aktualności z życia fundacji.

Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez blue.berry » 13 Gru 2011, 11:56

Zapraszam do oglądania naszego fundacyjnego kalendarza na rok 2012. Mam nadzieję że będzie się podobał tak jak zeszłoroczny.
Uwaga! Ponieważ kalendarz aktualnie „się drukuje”, w przeciągu paru dni podamy informację, kiedy będzie można go zamawiać, jaka będzie jego cena (i koszt wysyłki) oraz na jaki adres mailowy będzie można słać zamówienia. Bardzo proszę o czujność i dziękuję za cierpliwość.

Na stronie fundacyjnej pliki są w większej rozdzielczości, wiec jakby kto chciał się bardziej przyglądać to zapraszam tutaj:
http://www.fundacja-ast.pl/pl/fundacja/ ... ndarz-2012

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez redcat » 13 Gru 2011, 12:33

Hurra :D Dziękujemy pięknie :) Kalendarz super! Fantastyczne te mini wierszyki na każdej stronie :mrgreen: No i nasze mordy się załapały ;) Sasa co prawda wygląda na tym zdjęciu jak mors, ale i tak jest pięknie :mrgreen:
Ostatnio edytowany przez redcat, 13 Gru 2011, 13:32, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
redcat
 
Posty: 326
Rejestracja: 21 Sty 2011, 10:16

Re: Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez kaska170708 » 13 Gru 2011, 13:30

super kalendarz.... ale sie nie zalapalismy :cry:
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez issabela » 13 Gru 2011, 13:52

Wielki ukłon w stronę "twórcy" :) kalendarza! Kawał świetnej roboty!

Ja tylko żałuję że rok ma 12 miesięcy :cry:

Dla mnie bardzo wymowna jest pierwsza strona - Mamba! To taka "psia patronka" wszystkich naszych psich przyjaciół którzy opuścili nas i teraz biegają za TM.
issabela
 
Posty: 579
Rejestracja: 08 Lis 2010, 20:45

Re: Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez mario1985-m1 » 13 Gru 2011, 16:12

hurra :!: cieszymy się że i Mucha(Ejmi) się załapała :D :D :D
kalendarz świetny, wielkie bravaaaaaaaaaaaa :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
mario1985-m1
 
Posty: 374
Rejestracja: 06 Kwi 2011, 20:47
Miejscowość: gdańsk

Re: Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez Olgusia » 13 Gru 2011, 19:05

Świetny :D Już doczekać się nie możemy! Nasza Chelsea też sie dostała :):):)
Image
Awatar użytkownika
Olgusia
 
Posty: 46
Rejestracja: 05 Gru 2010, 01:23
Miejscowość: Warszawa

Re: Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez asia » 13 Gru 2011, 19:13

Kalendarz super ! Już nie możemy się go doczekać :) :) Nasza Hana również się załapała :D
"Przygarniając jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego psa".
Awatar użytkownika
asia
 
Posty: 33
Rejestracja: 20 Kwi 2011, 21:35
Miejscowość: Wrocław

Re: Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez Monia_Lol » 13 Gru 2011, 23:24

Kalendarz robi wrażenie :D teraz żałuję, ze nie posłałam zdjęć :roll: :mrgreen:
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez doddy » 14 Gru 2011, 00:02

Dzisiaj mijają 2 miesiące jak Mambunia odeszła.
Okładkę dostałam od Iny kilka dni temu i aż mi się dziwnie w serduchu zrobiło jak zobaczyłam Samolota, jeszcze w tych szarościach... Oczywiście nie obeszło się bez łez, wspomnień. Ina, dziękuję.
Tak sobie dzisiaj dumałam jak ten czas szybko płynie. Wspominałam jak toczyłam walkę z chorobami Mamby przez 7 miesięcy i nawet dumałam, że oddałabym wszystko za kolejne lata z nią.
Dzisiaj jeżdżąc od weta do weta wmawiałam sobie, że cokolwiek się stanie to dzisiaj Kasty na stół nie położę. Kasta, niby jest tylko tymczasem, a wiem że o nią będę walczyć jak o swojego własnego psa, Mambę, Brenę. To się tak mówi, że pies jest u nas tymczasowo... a prawda jest taka, że jest normalnym członkiem rodziny.

Tak mnie naszła refleksja, psy ze schronisk mają zdecydowanie gorzej, często trafiając ze schroniska do kiepskich domów, wpadają z deszczu pod rynnę. Kalendarze fundacyjne to taki ukłon do tych fajnych ludzi, bo jeszcze tacy są. Ukłon w stronę tych, którzy nie podchodzą do psów przedmiotowo. To podziękowanie dla tych, którzy ofiarują domy, ale także tych, którzy codziennie pomagają bezdomniakom, w jakikolwiek, nawet małostkowy sposób.
Mam nadzieję, że z kolejnymi latami więcej psów z adopcji zasili tworzenie kalendarza. Bo wciąż zbyt mało tych happy endów. A psów do adopcji coraz więcej.

Zwracam się do Was z mini apelem. Nabywajcie kalendarze, dla siebie, dla rodziny, na prezent. Bo to jest "coś" co pomaga długofalowo i cieszy...
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Kalendarz AST 2012 - już jest!

Postprzez tom.mon » 14 Gru 2011, 12:36

Ooo widze ze i moj belzebub sie zalapal :P
TTB są jak Media Markt... NIE DLA IDIOTÓW!
Awatar użytkownika
tom.mon
 
Posty: 78
Rejestracja: 06 Lis 2010, 11:13
Miejscowość: Warsaw

Następna

Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości