Fundacja AST Fundacja AST

1% podatku

Aktualności z życia fundacji.

1% podatku

Postprzez kasia_jank » 19 Gru 2011, 09:51

Witam,

Ja już wiem na kogo przekazać 1 % podatku i jak się domyślam Wy tez wiecie :P ,ale jest jeszcze sporo osób, ktore można przekonać do Fundacji. Ja co roku rozliczam swoich zanjomych, znajomych moich rodziców, sąsiadów itd za przyslowiową kawkę, której w efekcie i tak nigdy nie otrzymuję, ale cóż skoro mogę pomóc to czemu nie. Często są to ludzie niezamożni, liczący każdy gorsz, ale 1 % nic ich nie kosztuje, więc ostatnio zaczęłam prowadzić akcję i już namawiam wszystkich, żeby dawali mi do rozliczenia swoje PIT-y "za darmo", bez przysłowiowej kawki, ale ja decyduję na kogo przekazać 1 % z ich podatku. Może uda się uzbierac więcej grosza na nasze ŁOBUZY :D :P . Ponadto chciałabym porozwieszać na tablicach ogloszeń w mojej kamienicy plakaty z informacją o Fundacji i zachętą przekazania na jej rzecz 1 % podatku, tylko proszę o pomoc. Plakat nie moze być większy niż format A4. Czy możecie taki udostępnić do wydrukowania?

Pozdrawiam,

Kasia
Awatar użytkownika
kasia_jank
 
Posty: 17
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:15
Miejscowość: Toruń

Re: 1% podatku

Postprzez blue.berry » 19 Gru 2011, 10:39

w tej chwili nie ale obiecuje coś z początkiem roku przygotować. pewnie podobnie jak w poprzednim roku będą tez banerki i inne takie : )
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: 1% podatku

Postprzez kasia_jank » 19 Gru 2011, 10:44

W takim razie czekam :P
Awatar użytkownika
kasia_jank
 
Posty: 17
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:15
Miejscowość: Toruń

Re: 1% podatku

Postprzez blue.berry » 11 Sty 2012, 15:31

na chwilę obecną jest jpg który można wykorzystać jako banner na rożne fora np. dogo

Image

a dokładne info ze wzorem wypełniania pitu jest już na stronie fundacyjnej.
http://www.fundacja-ast.pl/pl/fundacja/ ... -1-procent
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: 1% podatku

Postprzez blue.berry » 17 Sty 2012, 11:47

Image
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: 1% podatku

Postprzez nata44 » 22 Sty 2012, 19:30

Mój 1% jak zawsze należy do ASTa!
Awatar użytkownika
nata44
 
Posty: 209
Rejestracja: 07 Gru 2010, 01:43

Re: 1% podatku

Postprzez blue.berry » 24 Sty 2012, 16:38

mamy przygotowany taki plakat A4 informujący o możliwości przekazania 1% na fundację AST. Plakat wisi sobie tutaj:

http://www.coffeeshop.com.pl/cfsfiles/A ... rocent.pdf

a wygląda tak:
Image

jeśli ktoś ma możliwość wydrukowania na domowej lub firmowej drukarce i powieszenia w swojej okolicy (lecznice vet, sklepy zoo, szkoła, praca, itd) to będziemy bardzo zobowiązani.
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: 1% podatku

Postprzez doddy » 02 Lis 2012, 18:09

Kochani, pragniemy z całego serca wyrazić naszą wdzięczność za pomoc i wsparcie,za zaufanie jakim nas obdarzacie każdego dnia, za przekazany przez Was wszystkich 1%. Wszystko to dodaje nam codziennie sił w walce!
Wspólnymi siłami 1% za rok 2011 wpłynęło uwaga... 34 418zł.
Z roku na rok udaje nam się więcej działać, działania te są konkretne, a my jako fundacja wyciągamy nauki z każdej lekcji jakie życie nam daje codziennie. Dziękujemy, że jesteście z nami.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: 1% podatku

Postprzez FonMedzik » 02 Lis 2012, 18:24

Świetny pomysł z tym "rozliczaniem pita" ;-) też na to wpadłam ;-) Ja co prawda 1% zawsze przekazywałam na Przytulisko w Sandomierzu - ale w tym roku - uczciwie podzielę między potrzebujących ;-) za plakat dziękuję - się powiesi na klatce w bloku i na Polibudzie ;-) Ulotki - już wykorzystane ;-)

ps moja propozycja z ufundowaniem bannera dla Fundacji aktualna - potrzebuję projekt + kogoś kto dysponuje płotem na którym tenże banner można powiesić.
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron