Fundacja AST Fundacja AST

Fundacja AST na Dniu Ziemi

Aktualności z życia fundacji.

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez pyszczydlo » 24 Cze 2012, 23:13

koniucorso napisał(a):Było bardzo fajnie i wręcz rodzinnie, dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i niech żałują Ci co nie byli :mrgreen:
Bobik w chustce obszedł całą imprezę i lizał każdą osobę(czasami podgryzał, małpiszon:-) ) która pytała gdzie można taką dostać , dzielnie pracował i starał się, aby więcej bulków było bardziej szczęśliwych. Mam nadzieję że za rok będzie nas dużo więcej i może odbędziemy jakiś wspólny spacer z psami. Myślę że wtedy więcej ludzi zainteresowałoby się fundacją i problemami jakimi się boryka, jak wiele dobrego robi dla psiaków i jakie wspaniałe są nasze pociechy, wbrew temu co o nich się pisze i mówi.
Pozdrowienia dla wszystkich :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


i my również dziękujemy za towarzystwo było super udowodniliśmy,że MY właściciele bulli z adopcji razem z fundacją AST jesteśmy jedną wielką rodziną.Koksik jeszcze raz przepraszam za moją zołzę mam nadzieję,że nos już nie boli.
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez pyszczydlo » 25 Cze 2012, 00:04

Dzień Ziemi na Polach Mokotowskich stał się idealnym miejscem do spotania się z psami z adopcji. Największą niespodziankę zrobiły właścicielki Megan, które nikomu nic nie mówiąc przyjechały z piernikami z okolic Torunia! Jak widać żadna odległość nie straszna! Dziękuje Wam szczególnie!
Wzywałaś KRÓLOWO MATKO :mrgreen: to stawiłyśmy się na wezwanie :twisted:
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez 19lipiec » 25 Cze 2012, 08:20

My z Tysonem byliśmy pierwszy raz na takim spotkaniu i bardzo, bardzo nam się podobało! Bardzo przyjazna atmosfera, bardzo fajni ludzie. : )
Mamy też troche zdjęć, wstawimy je tutaj dzisiaj wieczorem. : )
Awatar użytkownika
19lipiec
 
Posty: 126
Rejestracja: 14 Maj 2012, 19:03
Miejscowość: Warszawa

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez blue.berry » 25 Cze 2012, 09:25

ja również przyłączam się do zachwytów i niech żałują ci co nie byli!
było świetnie! atmosfera fantastyczna, ludzie przecudowni. no i niesamowite psiaki, będące najlepsza wizytówką dla TTB i adopcji tych ras. spokojne, przyjazne, super się bawiące wspólnie. i przepiękne. chyba każdy z nich przed niedzielą został wypastowany : )
wielką radością jest zobaczyć na żywo te uchachane mordki - tego nic nie zastąpi, żadne zdjęcia, żadne relacje. ulubienica wszystkich Megan, Tyson jeszcze przystojniejszy niż na zdjęciach (i siła spokoju), wesoły Ptyś i cudny Bobo. niesamowity Bosco. rozrywkowa Lidka która zamęczyła przystojniaka Billa potem cudnego Loco. Przepiękna Najka i urocza Stefcia. Niesamowici seniorzy - Igor i Dante - nagrodę temu kto by zgadł po ile mają lat! No i szefowe stoiska - Poxi i Sara : ) Po prostu cudownie było zobaczyć te wszystkie psiaki. i poznać ich cudowne rodziny. co tu dużo mówić - najbardziej udana niedziela roku : )
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez Martyna i Adrian » 25 Cze 2012, 09:26

Super fotki :) My nie jechaliśmy ze wzgledu na nogę Zary, dla niej sama podróż samochodem teraz to katorga nie wpominając o dłuższych spacerach, ale żałujemy bardzo bo po fotkach widać, że było super. I jakie ładne chusteczki mają psiaki :D Ajj jaka szkoda, że nas to ominęło :cry:
21.08.2012 21:40 życie straciło sens... Zarciu kochamy Cię [*]
Image
Awatar użytkownika
Martyna i Adrian
 
Posty: 193
Rejestracja: 11 Gru 2010, 13:22
Miejscowość: Radzymin

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez blue.berry » 25 Cze 2012, 10:26

w pierwszym rzucie ode mnie foty ogólno-festynowe : )

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez blue.berry » 25 Cze 2012, 10:29

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez blue.berry » 25 Cze 2012, 11:45

każdy pies, który nas wczoraj odwiedził mógł liczyć na fundacyjną bandankę, psie przysmaki, wielką ilość pieszczot (czy tego chciał czy nie) i setki ochów! i achów!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez doddy » 25 Cze 2012, 12:02

A ja zrzuciłam zdjęcia różnych fotografów do albumu:
https://picasaweb.google.com/1063368946 ... Ziemi_2012
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Fundacja AST na Dniu Ziemi

Postprzez blue.berry » 25 Cze 2012, 12:11

najbardziej obleganym przez fotografów fundacyjnym celebrytą był Koks. uznał jednak że pozowanie do zdjęć jest poza kręgiem jego zainteresowań : )

Image
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

PoprzedniaNastępna

Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron