Fundacja AST Fundacja AST

Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Spotkania, zloty w Twojej okolicy.

Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez korba » 11 Paź 2013, 20:42

Witam!
Szukamy bullomaniaków z okolic Jastrzębia, Wodzisławia, Raciborza i nie tylko. Osób, które byłyby chętne stworzyć coś na kształt grupy wsparcia dla psów tych ras przebywających w schroniskach w naszym regionie. Chodzi o np. wyprowadzanie bulli, sprawdzanie warunków ich pobytu w schronie, ogłaszanie i socjalizację itd. Jeśli ktoś jest w stanie dać DT, to jest na wagę złota - DT dla bulli ogólnie na śląsku poszukiwane. Na razie szukamy kontaktów. Chcemy stworzyć swoistą siatkę kontaktów awaryjnych dla bullomaniaków. Chodzi o odpowiedzialne osoby, które np. na informację, że w tym i tym schronie jest bull, są w stanie podjechać, sprawdzić co i jak i wstępnie ocenić zachowanie psa itd.
==============================
Na razie jest nas trójka chętnych kobitek, zapsionych oczywiście, i chcemy coś zacząć działać. Jak wszystko będzie miało ręce i nogi, to może jakoś formalnie się zorganizujemy.
W naszej okolicy ciężko o DT w ogóle, a co dopiero dla bulli.

W razie czego proszę o kontakt na FB (https://www.facebook.com/carlakolumna) lub maila : carlakolumna@o2.pl lub tu na forum.
Awatar użytkownika
korba
 
Posty: 30
Rejestracja: 18 Lip 2013, 17:46

Re: Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez Monia_Lol » 13 Paź 2013, 14:31

Polecam osobom z moich okolic ;)

Przekażę info na zlocie.
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez Eris92 » 16 Paź 2013, 16:18

Jestem za :) Na razie DT nie mogę dać ale mogę podjechać do schronisk w Rybniku-Zabrzu pospacerować, sprawdzić czy dokarmić... Mam 2 lata doświadczenia z psami TTB więc nie dużo ale zawsze coś.
Pies jest jedynym zwierzęciem które potrafi wyrazić zadowolenie lub śmiać się kręcąc lub wymachując ogonem czyni to nieporównanie wdzięczniej i naturalniej niż człowiek,strojący obłudne grymasy.Ileż to razy pies przykro człowieka zawstydza.A.Schopenhauer
Eris92
 
Posty: 11
Rejestracja: 21 Sie 2013, 09:53
Miejscowość: Rybnik (Śląsk)

Re: Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez korba » 16 Paź 2013, 17:38

Świetnie Eris :) wysłałam Ci wiadomość PW.
Awatar użytkownika
korba
 
Posty: 30
Rejestracja: 18 Lip 2013, 17:46

Re: Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez korba » 08 Lis 2013, 14:35

Uwaga jeszcze niezdecydowani!
W sobotę 09.11.2013 r. o godz. 12:00 zapraszamy na spotkanie "organizacyjne".
Zbiórka - Skrbeńsko, ul. Zielona (parking przy boisku tu dokładnie: https://maps.google.pl/maps?saddr=49.91 ... sz=17&z=17 )
Poznamy się, nasze psiury się poznają, ustalimy kto w jakim regionie i jakim zakresie jest w stanie pomagać, itp. itd.
Poza tym będą również atrakcje, których nie można przegapić! Otóż będzie wycieczka krajoznawcza po polach, lasach i bezdrożach Zalecane jest zabranie kaloszy....
Nieokiełznanym podopiecznym należy zabrać kaganiec.
Zapraszamy!!!!

Dodatkowym atutem uczestnictwa w naszym pierwszym spotkaniu jest gwarancja tego, że Wasz pupilek będzie nieobecny duchem do końca dnia, co będzie się prezentowało mniej więcej w ten sposób:
Image
Awatar użytkownika
korba
 
Posty: 30
Rejestracja: 18 Lip 2013, 17:46

Re: Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez FonMedzik » 10 Lis 2013, 20:50

super akcja - "korba" daj znać jak wam poszło ;-) strasznie fajnie by było - jakby np co roku w całej polsce organizować "zloty bulli" - ludzie poznają rase i od razu zmieniają nastawienie. no i pomoc "lokalnym" niuniom też jest ważna!

bedzie jakieś fotostory?
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez korba » 15 Lis 2013, 13:37

Niestety pojawiłam się tylko ja z Korbą i Carla Kolumna z Sensi - pomysłodawczyni stworzenia takowej "grupy wsparcia" dla TTB na śląsku. Zdjęć tym razem nie pocykałyśmy :( ale będą następne.... mamy nadzieje bardziej liczne spotkania :)
Awatar użytkownika
korba
 
Posty: 30
Rejestracja: 18 Lip 2013, 17:46

Re: Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez izuś_85 » 19 Lis 2013, 11:38

hej dziewczyny, podglądałam Was ale z racji braku "okna na świat" któremu się zepsuły bebechy nie miałam czasu ani okazji poklikać

od niedawna organizuję się z wolontariuszkami w schronisku w Chorzowie, zaczynamy działać szerzej

zaczęło się od tego ze zorganizowałam zbiórkę kocy i karmy na zimę dla psów w naszym przedszkolu, przy okazji tej zbiórki w pomoc schroniskowa włączyła się nasza przedszkolna dogoterapeutka i pani dyrektor, współpraca poszerzyła się o pomoc materialną - od wielu lat dzieci zbierają makulaturę na szczytne cele i od zeszłego miesiąca pieniądze ze zbiórki ida na schronisko, z pierwszej sprzedaży makulatury, kupiliśmy słomę dla psów do bud :D
jak na miesiac działalnosci całkiem spoko wyszło

w schronisku trwa remont, czekam z dziewczynami aż udostępnią nam "pomieszczenie gospodarcze" i będziemy mieli gdzie sie przebrać i zostawiać nasze rzeczy
nasze schronisko nie wydaje psów na DT, ja także póki co nie mogę sobie na DT pozwolić, podjechać nigdzie póki co nie mogę (zdaję prawo jazdy) ale na jakąś bliższą współpracę zawsze jestem chętna w miarę moich możliwości oczywiscie ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez bibulec » 07 Sty 2014, 13:28

Chol..... Kurczę! Taką okazję przegapiłam..... A tak niedaleko byłyście :( Jesteśmy z Cieszyna i chcielibyśmy spotkać jakieś przyjazne TTB na spacerku. Czasem do Karwiny do Parku jeździmy. Taka okazja koło nosa przeszła. Będę uważniej śledzić wątek.
Chciałabym się stać tak dobrym człowiekiem, za jakiego uważają mnie moje psy.
Awatar użytkownika
bibulec
 
Posty: 201
Rejestracja: 28 Mar 2012, 09:10
Miejscowość: Cieszyn

Re: Bullomaniacy Śląsk - SZUKAMY CHĘTNYCH

Postprzez Mefisto » 08 Sty 2014, 08:41

Witam jestem tu nowy na forum i bardzo chętnie będe uczestniczyć się na jakimś śląskim bullowatym spotkaniu :)
Awatar użytkownika
Mefisto
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 Gru 2013, 17:02
Miejscowość: Świętochłowice (Śląskie)

Następna

Wróć do Regionalne społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron