Fundacja AST Fundacja AST

BYDGOSZCZ

Spotkania, zloty w Twojej okolicy.

BYDGOSZCZ

Postprzez KatDai » 18 Wrz 2011, 20:43

Postanowiłam i ja zorganizować mały zlot w Bydgoszczy :)
co z tego wyjdzie... okaże się w przyszłą niedzielę :)
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam :)
Termin: 25.09 godzina 12.00 miejsce: Myślęcinek :)

Doświadczonych "astowych zlotowiczów" chciałam prosić o jakieś rade... czego mogę się spodziewać, co zabrać itp.
Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam i zapraszam :)
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu."
P. Coelho
Awatar użytkownika
KatDai
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Wrz 2011, 16:55

Re: BYDGOSZCZ

Postprzez pyszczydlo » 18 Wrz 2011, 21:20

witaj,tutaj Toruń może damy radę i wpadniemy z Megan,ale na razie nic nie obiecuję.masz TTB?
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: BYDGOSZCZ

Postprzez KatDai » 18 Wrz 2011, 21:30

mam mam... oczywiście. Widzisz ją na awatarze :)
zapraszam was :) do Bydgoszczy bliżej niż do Wa-wy :)
w razie co pytaj :)
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu."
P. Coelho
Awatar użytkownika
KatDai
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Wrz 2011, 16:55

Re: BYDGOSZCZ

Postprzez Piotr » 18 Wrz 2011, 22:19

TTB jednocza miasta:P
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: BYDGOSZCZ

Postprzez KatDai » 18 Wrz 2011, 22:35

no pewnie :)
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu."
P. Coelho
Awatar użytkownika
KatDai
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Wrz 2011, 16:55

Re: BYDGOSZCZ

Postprzez Piotr » 19 Wrz 2011, 00:48

to powodzenia:)
Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: BYDGOSZCZ

Postprzez doddy » 19 Wrz 2011, 15:34

Ja z doświadczenia mogę napisać, że chyba fajnie są zloty po jakiś mniej ludzkich terenach, gdzie jest dużo miejsca, np. woda w której psy się mogą ochłodzić jeśli jest upalnie. Robiliśmy zloty na Polach Mokotowskich gdzie są setki ludzi, ale fajniej nam wychodzą teraz te w lasku Kabackim bo można pospacerować.
Na pewno warto się zaopatrzyć w wodę do picia, mocny sprzęt i ewentualnie kaganiec. ;)
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: BYDGOSZCZ

Postprzez KatDai » 22 Wrz 2011, 13:16

Zważywszy na fakt, że w niedziele - akurat w ten sam dzień co się spotykamy w Myślęcinku jest jakaś impreza wybierania sołtysów czy coś tam (nieważne)...a Myślęcinek jednak dość duży jest :) to chciałam was pokierować gdzie się udać, żebyśmy się nie pogubili i na spacer poszli do lasku :)

Do Myslęcinka jak wiadomo jest kilka wjazdów... nas interesuje ten przy zajezdni tramwajowej... dokładniej mówiąc: pierwszy (na lewo za mostem) jeśli jedziecie od centrum Bydgoszczy, natomiast jeśli zjeżdżacie z wylotówki na Osielsko to jest to od tej strony OSTATNI WJAZD! nie przy stadninie, nie przy ZOO, tylko wjazd na prawo przed mostem.
Jedźcie do końca drogi, tam widać dwa trójkątne domki ala'Baby Jagi :D i tu jest parking. Tu się spotkamy :)

PRZEPRASZAM ALE DOBRYM PILOTEM NIE JESTEM :P MAM NADZIEJE, ŻE W MIARĘ ZROZUMIALE OPISAŁAM MIEJSCE SPOTKANIA :D

Oczywiście tak jak napisała moja poprzedniczka, proszę zabrać ww. sprzęty :)
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu."
P. Coelho
Awatar użytkownika
KatDai
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Wrz 2011, 16:55

Re: BYDGOSZCZ

Postprzez doddy » 25 Wrz 2011, 18:27

I jak Wam się zlocik udał?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: BYDGOSZCZ

Postprzez KatDai » 25 Wrz 2011, 19:46

Udał, udał :)
nasz zlot killerów liczył 7 psiaków :) było bardzo sympatycznie i bez rozlewu krwi :D
szkoda tylko, że Megan z Torunia nie dojechała...no ale może innym razem będę miała okazję ją poznać :)
zresztą wrzucam zdjęcia :P
Image
Image
Image
tu drzewna demolka
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

DOBRA STARCZY :D

POZDRAWIAM :)
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu."
P. Coelho
Awatar użytkownika
KatDai
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Wrz 2011, 16:55

Następna

Wróć do Regionalne społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron