Fundacja AST Fundacja AST

Zloty Amstaffów Gdynia

Spotkania, zloty w Twojej okolicy.

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 27 Gru 2011, 13:36

W grudniu odbyły się 2 spotkania 17 oraz 26, przy czym 17.12 dodatkowo odbyło się także pierwsze, jak do tej pory wieczorne spotkanie przy kuflu piwa, w Sopockim klubie Stary Rower! Spotkanie było rewelacyjne pozwoliło jeszcze mocniej zacieśnić więzi! Ponieważ spotkało się ono z dużym zainteresowaniem, nie pozostaje zatem nic innego, jak i takie spotkania wpisać na stałe w nasze kalendarze.

Zaś co do psich spacerów, obydwa odbyły się w bardzo ciepłej atmosferze, na obydwóch towarzyszyły nam standardowo już psiaki ze schronisk!
Wczoraj wszyscy spisali się na medal! Spacer odbył się częściowo na plaży, częściowo w lesie - było naprawdę super! Pogoda także dopisała i krótko mówiąc było iście wiosennie!

W tym miejscu też dziękuję wszystkim za cały rok wspólnych spotkań! Sobie życzę Waszego towarzystwa na naszych wspólnych spacerach. By ten przyszły rok był równie owocny w tak owe, byśmy razem nadal z takim zaangażowaniem i workami pomysłów się spotykali! :mrgreen:



Powoli także organizujemy się z kolejnym spacerem, na który to zgodnie wybrano datę 6.01.12 (czyli wolny dla wszystkich, albo prawie wszystkich dzień Trzech Króli). Tak więc będzie to pierwszy spacer w nowym roku :mrgreen:

Dumamy sobie tez właśnie z Eweliną odnośnie miejsca spotkania.
Ponieważ wczorajsza plaża była uważam naprawdę fajnym pomysłem (choć chodzenie po górach sprawiło, że i mnie nogi dziś pobolewają ;)) my proponujemy, żeby to powtórzyć tylko np w innym miejscu.

Wczoraj szliśmy lasem, ale jeśli pogoda by nam dopisałam taka, jak wczoraj (będę oczywiście modły uskuteczniać) to może fajnie byłoby tym razem przejść plażą.

Pomyślałyśmy sobie z Eweliną o tym, by zbiórkę zrobić w Orłowie. Wejść na molo, popstrykać jakieś fotki i ruszyć na spokojnie plażą w stronę Sopotu. Tam (przynajmniej jeszcze nie tak dawno) przejście było bez przeszkód. Do miejsca zbiórki wrócić możemy albo plażą, albo lasem (jeżeli jednak stwierdzimy, że nie chcemy iść 2 razy tą samą trasą) Przypuszczam, że czasowo będzie podobnie, jak wczoraj czyli jakieś 2,5h.

Oczywiście jest to propozycja nie zobowiązująca i jeśli ktoś ma jakiś pomysły to dawać! :mrgreen:


Lista chętnych:

Piotr - Astra
Iza - Axa
Marcin - Henryk (Knyx)
Ewelina - Bruxa
Ewelina - Lux
Martyna - Elza
Adrian - Bronx
ja - Dora
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez Sarenka » 29 Gru 2011, 15:54

No to jeszcze dolicz Nas:

Krzyś + Gaia
Tata Krzysia + Solux
Ja + ... (przypisz mi jakiegoś niuńka ze schronu)
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 29 Gru 2011, 16:37

Sarenka napisał(a):No to jeszcze dolicz Nas:

Krzyś + Gaia
Tata Krzysia + Solux
Ja + ... (przypisz mi jakiegoś niuńka ze schronu)



Ania, jak ja Was kocham!
Psiaki będziemy rozdzielać na miejscu w schronisku, także na pewno z gołymi rękami Cię nie zostawię!


Zobacz, jak gęsto się robi i ile rąk jest do pomocy! Super ;)

Marcin - schroniskowiec (Pako)
Marta - schroniskowiec (Knyx)
Daniel - schroniskowiec
Ania - schroniskowiec
Martyna - Elza
Adrian - Bronx
Pan Rysiu - Solux
Ewelina - Bruxa
Ewelina - Lux
Sylwia - Borys
Iza - Axa
Aga - Raxa
Justyna - Fajter
Dorota - Kayla
Justyna - Xena
Marta - Helenka
Krzyś - Gaja
ja - Dora
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez issabela » 29 Gru 2011, 16:45

Natalia - kawał dobrej roboty odwalacie ! Szczególnie dla psów ze schroniska te spacery to odskocznia od codziennego życia i taka namiastka choć na spacerze mieć człowieka dla siebie!

Żeby nasze "paluszaki" doczekały takich spacerów...

I cały czas zazdrościmy Wam spacerów brzegiem morza... ;)
issabela
 
Posty: 579
Rejestracja: 08 Lis 2010, 20:45

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez Sarenka » 29 Gru 2011, 16:51

Pięknie, że tyle osób chętnych :)

Swoją drogą to widok tylu rozmerdanych i ganiających się ogonów jest bezcenny :)
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 29 Gru 2011, 17:30

A oto zdjęcia z ostatniego spaceru ;)
https://picasaweb.google.com/1167326485 ... irectlink#
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 06 Sty 2012, 17:50

Dziś odbył się pierwszy w tym roku spend, na który to przybyła masa ludzi, zdecydowanie możemy sobie powiedziec, że jakiś gigantyczny rekord pobiliśmy!

A tymczasem!

Dziękuję Justynie za przygotowanie super trasy dla super wytrwałych, ale i takich sporo oczywiście było! Dzięki Wam poznałam te piękne tereny za Orłowską stadniną! Jak boga kocham myślałam, że tam tylko dla koni jest dojście, ale tytuł "blondyny" do czegoś zobowiązuje 8-)

Ogromnie dziękuję wszystkim LICZNIE przybyłym za ten fantastyczny spacer! Dzięki także wszystkim, którzy po raz kolejny nie zawiedli schroniskowych psiaków i przyjechali po nie przed rozpoczęciem spaceru! Bardzo chciałam wszystkich zliczyć, ale to było awykonalne, na spokojnie doliczyłam się 41 psów! :shock: Przybyły osoby na codzień pomagające w gdańskim schronisku - naprawdę było fantastycznie!
Pogoda także mimo wszystko nam dopisała, a me modlitwy trwające od Gdańska chyba zostały wysłuchane - przynajmniej częściowo!

Dziękuję naszym nadwornym fotografom, w szczególności Tomkowi, Krzysiowi no i Sebastianowi - raz jeszcze wszystkim za wspaniałe towarzystwo i, jak zwykle mile spędzony czas!

Na Pepsi udało się uzbierać bardzo ładną kwotę, bo 313,89zł :mrgreen: W tym miejscu ogromne podziękowania dla Ewy za bycie "kościelną" i oczywiście dla wszystkich, którzy tak hojnie uraczyli dziewczynkę!
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez Sarenka » 06 Sty 2012, 18:08

Dzisiejszy zlot był mega fantastyczny. Mówiłaś już wcześniej, że będzie dużo psów ale nie spodziewałam się "watachy" :)

P.S. Chyba trochę pojechałam po bandzie dzisiaj: trzy dorosłe osoby, Gaia i dwa schroniskowce w jednym małym autku...Mina Krzysia była bezcenna jak w czasie jazdy Taiger wpakował mu się na kolana na przednim siedzeniu. Dobrze że Gaia się z Soluxem świetnie dogaduje bo było by ciekawie...
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 06 Sty 2012, 18:18

Sama też się takiej ilości osób i psów nie spodziewałam!

Ania ja już raz do mojego seicento wpakowałam Dorę i 2 bullteriery oraz 3 dorosłych ludzi + ja - nigdy więcej tego nie uczynię. Stwierdzam, że 2 psy to maks, jak mogę w spokoju przewieźć.
Jednorazowa jazda ekstremalna musi być, tak wiesz dla poprawy krążenia! :mrgreen:
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez plemnik » 09 Sty 2012, 20:35

witam wszystkich jestem nowy wiec moze sie tu przedstawie:) Krzysiek ojciec 2 chlopakow, 29 latek to juz moj 2 piesek rasy pit bull:) i tu moje pytanie kiedy mozna sie spodziewac kolejnego takiego spotkania w grupie bo chetnie bym skorzystal cala rodzina i czy pit bulle sa tez mile widziane?? Moja Carmen to red nose, jeszcze szczeniaczek ma rok i 4 miesciace.
plemnik
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 Sty 2012, 20:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Regionalne społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron