Fundacja AST Fundacja AST

Zloty Amstaffów Gdynia

Spotkania, zloty w Twojej okolicy.

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 03 Paź 2011, 17:00

Oficjalnie, po raz kolejny serdecznie zapraszam na ZLOT TERRIERÓW TYPU BULL i nie tylko! Spacery spotykają się z dużym zainteresowaniem, co nas ogromnie cieszy! Dlatego też wszystkim chcących miło spędzić czas, poplotkować zapraszamy!

Spacer odbędzie się 8.10.11 tj. sobota. Startujemy o godz. 13.00 spod dworca SKM w Oliwie (od ul. Grunwaldzkiej), gdzie będziemy czekać na wszystkich uczestników. Osoby, które przybędą samochodami, mogę je postawić na parkingu pod dworcem, wjazd od strony Grunwaldzkiej! Idziemy parkiem Oliwskim, następnie Doliną Radości, tereny większości użytkownikom znane i nie wymagające reklamowania. Lasy, polany, stawy, a do tego cisza i spokój!

Serdecznie więc zapraszam wszystkich, na to jesienne, ale z pewnością ciepłe spotkanie z ekipą ludzi pozytywnie
zakręconych (pogodę zamówiłam letnią ;))

Zapraszamy do zgłaszania się także osoby, które psiaków nie mają, w schronisku spragnionych spacerów czworonogów jest cała masa - na pewno wspólnymi siłami coś wymyślimy.

Prosimy każdego właściciela o zabranie (poza psem oczywiście ;)):
- kagańca
- torebek na odchody

W razie pytań proszę o kontakt 661-665-695 lub mail: nataliakass@wp.pl


Robaczki moje kochane pisać, kto będzie ;)
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez Sarenka » 05 Paź 2011, 19:09

My Was dogonić na trasie :)
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez Buell » 09 Paź 2011, 12:24

Image
Zdjęcia:
https://picasaweb.google.com/116732648531430772393/20111008ZlotTTBOliwa?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIC2jJma9syZgwE&feat=directlink
przypominam że fotki psów do adopcji - do dowolnego wykożystania za free a jak się jakaś szczególnie nada np do ogloszeń i by się przydala w lepszej rozdzielczości to PW...
Zdjęcia jak chcecie wykorzystać to śmialo - proszę jednak o wplacenie na Pepsi:
http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=67&t=6735
- symbolicznego 1 pln za zdjęcie - wtedy możecie je wrzucić na dowolny wątek czy inną FB ;)
Na komercyjne www - symboliczne 10 pln (wysylam w dużej rozdzielczości na e-mail po podaniu nr zdjęcia).

Proszę o PW jakie zdjęcia i gdzie umieszczacie - jeśli nie macie nr konta to umieszczam dane:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
ul. Żwirki i Wigury 1b/37,
02-143 Warszawa
Konto bankowe:
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463

Tytul wplaty:
"Na Pepsi - od [nick z forum] za zdjęcia Buella ze zlotu [data] psa [imie psa]"

Liczę że wiele zdjęć się spodoba i wspólnymi silami pomożemy bidulce.
ImageBorysImage

Image
Awatar użytkownika
Buell
 
Posty: 149
Rejestracja: 08 Lis 2010, 17:59

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 21 Paź 2011, 13:30

Oficjalnie, po raz kolejny serdecznie zapraszam na ZLOT TERRIERÓW TYPU BULL i nie tylko! Spacery spotykają się z dużym zainteresowaniem, co nas ogromnie cieszy! Dlatego też wszystkim chcących miło spędzić czas, poplotkować zapraszamy!

Spacer odbędzie się 23.10.11 tj. niedziela. Startujemy o godz. 13.00 spod parkingu przy hali Olivi (na przeciwko McDonalda)
, gdzie będziemy czekać na wszystkich uczestników. Osoby, które przybędą samochodami..., mogę je postawić na tymże parkingu, osoby jadące SKM proszę kierować się po wyjściu z dworca w stronę Uniwerku ;)! NOWA TRASA! Sama jeszcze nie wiem dokładnie, którędy będziemy szli, ale zapowiada się ciekawie! Lasy, polany, stawy, a do tego cisza i spokój!

Serdecznie więc zapraszam wszystkich, na to jesienne, ale z pewnością ciepłe spotkanie z ekipą ludzi pozytywnie
zakręconych (pogodę zamówiłam letnią ;))

Zapraszamy do zgłaszania się także osoby, które psiaków nie mają, w schronisku spragnionych spacerów czworonogów jest cała masa - na pewno wspólnymi siłami coś wymyślimy.
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez Buell » 24 Paź 2011, 08:42

...
przypominam że fotki psów do adopcji - do dowolnego wykożystania za free a jak się jakaś szczególnie nada np do ogloszeń i by się przydala w lepszej rozdzielczości to PW...
Zdjęcia jak chcecie wykorzystać to śmialo - proszę jednak o wplacenie na Pepsi:
http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=67&t=6735
- symbolicznego 1 pln za zdjęcie - wtedy możecie je wrzucić na dowolny wątek czy inną FB ;)
Na komercyjne www - symboliczne 10 pln (wysylam w dużej rozdzielczości na e-mail po podaniu nr zdjęcia).

Proszę o PW jakie zdjęcia i gdzie umieszczacie - jeśli nie macie nr konta to umieszczam dane:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
ul. Żwirki i Wigury 1b/37,
02-143 Warszawa
Konto bankowe:
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463

Tytul wplaty:
"Na Pepsi - od [nick z forum] za zdjęcia Buella ze zlotu [data] psa [imie psa]"

Liczę że wiele zdjęć się spodoba i wspólnymi silami pomożemy bidulce.


Zdjęcia:
https://picasaweb.google.com/116732648531430772393/20111023SpacerekTTBOliwaMale?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKiSzeqUhIiz_gE&feat=directlink
ImageBorysImage

Image
Awatar użytkownika
Buell
 
Posty: 149
Rejestracja: 08 Lis 2010, 17:59

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 27 Paź 2011, 11:16

Zapraszam już oficjalnie na następny spacer, tym razem w Gdyni ;)

6.11 (tj. niedziela) godz. 14.00 zbiórka przy przychodni na Źródle Marii! (Gdynia Karwiny)
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 06 Lis 2011, 21:59

Spacer był fantastyczny, jak zawsze na wstępie dziękuję wszystkim, licznie przybyłym! Cieszę się, że te spacery stały się swego rodzaju rytuałem na spędzanie wolnych weekendów!
Agnieszka dla Ciebie ogromne podziękowania za świetnie zaplanowaną trasę! To były naprawdę mile spędzone 3h! :mrgreen:
Ogromne podziękowania także dla Marty, Eweliny, znajomych Eweliny, jak i taty Krzysia za zabranie schroniskowców! Bardzo się cieszę, że bezdomniaki towarzyszą naszym spacerom i, że tak wiele osób pamięta o potrzebujących czterołapach!
A tym którym nie byli pozostaje nacieszyć oko zdjęciami, które robiła niezawodna Daria - fotorelacja zapewne niebawem ;)

A poniżej standardowe liczenie:


Raxa
Fajter
Hela
Dromax
Kayla
Gaja
Shila
Bruxa
Solux
Elza
Drago
Prada
Astra
Divix
Cover
Dora

Chyba nikogo nie pominęłam, bo naprawdę zmęczenie ze mnie wychodzi!


A teraz myślę dobre wieści, bo wszyscy Ci, którzy z różnych powodów nie mogli dołączyć do spaceru - będą mogli się zrehabilitować, gdyż ze względu na zbliżające się święto i fakt, że zapewne większość z Was ma wolne, najbliższy spacer będzie wyjątkowo szybko bo 11 listopada (tj. piątek) godz 14.00? (Potem dam Wam trochę od siebie odpocząć, ze względu na zajęcia na uczelni)

I teraz czekam na propozycje odnośnie miejsca, Gdynia, Gdańsk?
Jeśli Gdańsk - to trasę rozplanuje niezawodny Janusz, jeśli Gdynia to proszę kogoś o pomoc ;)
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 09 Lis 2011, 17:44

Kolejny ZLOT TERRIERÓW TYPU BULL i nie tylko, czego dowodem jest nasza pocieszna Kayla ;)

Spacer odbędzie się 11.11.11 tj. piątek. Startujemy o godz. 14.00 spod przychodni na Źródle Marii (ul. Zapolskiej - 2 w prawo za Biedronką na Chwaszczyńskiej), gdzie będziemy czekać na wszystkich uczestników. Osoby, które przybędą samochodami mogą je postawić na parkingu pod przychodnią, Ci, którzy przybędą autobusami przystanek Źródło Marii i przychodnia jest zaraz za nim ;)

W planach ta sama trasa spacerowa, co ostatnio ;)

Serdecznie więc zapraszam wszystkich, na to ciepłe jesienne spotkanie (pogodę zamówiłam, jak ostatnio, więc bez obaw!).

Zapraszamy do zgłaszania się także osoby, które psiaków nie mają, w schronisku spragnionych spacerów czworonogów jest cała masa!

Pozdrawiam,
Nat


Kilka fotek na zachętę ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez Sarenka » 10 Lis 2011, 10:18

No my niestety tym razem nie damy rady, bo z Dandym po nowe życie dla niego jedziemy.
Miłego spacerku :)
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 10 Lis 2011, 10:52

Ty będziesz hiper dobre uczynki spełniać w piątek, a my będziemy z Wami myślami!
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Regionalne społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości