Fundacja AST Fundacja AST

Wawa - 7.10.2011 BULLE W SZLAFROKU

Spotkania, zloty w Twojej okolicy.

Wawa - 7.10.2011 BULLE W SZLAFROKU

Postprzez doddy » 03 Paź 2011, 12:45

informacji
Fundacja AST wraz z klubem Szlafrok zaprasza wszystkich na imprezę "Bulle w Szlafroku" już w najbliższy piątek.

W trakcie imprezy będziecie mogli zobaczyć zdjęcia p.t. "Cudowne metamorfozy" czyli psiaki uratowane przez fundację.

Poznacie także Nas. Osoby, które na co dzień działają na rzecz bezdomnych bullowatych, które wyciągają je ze schronisk, leczą, kochają i znajdują domy. Chętnie opowiemy Wam o działaniach fundacji, o naszych psach o tym jak można pomóc (nie koniecznie finansowo)

W trakcie imprezy odbędzie się także licytacja gadżetów fundacyjnych (koszulki, smycze, bransoletki)
Cały dochód zostanie przekazany na leczenie i ratowanie psiaków.

Zagra dla Nas DJ GooD Lovin.

Weźcie więc znajomych, przyjaciół, dobre humory i wpadajcie. Gwarantujemy dobrą zabawę :)

Dlaczego pomagamy właśnie tym psiakom?

Teriery typu bull to psy niesamowicie oddane, absolutnie wierne, zdolne do poświęceń i bardzo kochające ludzi. Wyjątkowość tych psów obudziła w nas potrzebę pomagania i zmotywowała do założenia fundacji. Od czterech lat zmagamy się z historiami, które ciężko byłoby wymyślić, a które zdarzają się codziennie. Psy skrajnie zagłodzone, pobite, przywiązane do drzewa w lesie na pewną śmierć, wyrzucone z jadącego samochodu, z poderżniętym gardłem, obwiązane drutem, zamknięte na wiele dni w piwnicy, pozostawione w opuszczonym domu, wyrzucone do śmieci... Taka jest codzienność…

Nasza fundacja, mająca na celu działanie na rzecz zwierząt porzuconych, postanowiła swoje wysiłki skierować głównie w kierunku pomocy psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier). Te właśnie psy to, po wielorasowcach, najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci” schronisk w całym kraju. I te właśnie psy znamy i rozumiemy najlepiej.

Wstęp płatny: CO ŁASKA :)
( każdy grosik wrzucony do skrzynki to pomoc dla naszych bezdomniaków)

Image
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Wawa - 7.10.2011 BULLE W SZLAFROKU

Postprzez ariana105 » 13 Paź 2011, 18:46

Byłam w Szlafroku w ubiegły piątek i świetnie się bawiłam . Super jest poznać tych wszystkich pozytywnie zakręconych bullowców . No i jeszcze dowiedziałam się że spacery z paluszakami na które chciałam jeżdzić są aktualne :D
ariana105
 
Posty: 14
Rejestracja: 13 Kwi 2011, 11:41


Wróć do Regionalne społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron