Fundacja AST Fundacja AST

VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Spotkania, zloty w Twojej okolicy.

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez kilcia » 25 Sie 2012, 10:26

No zawsze mamy albo na albo przy sobie namordnik, więc Killer nikogo nie ugryzie, jedynie może przydusić cielskiem...ale wiele osób na zlocie, bezgranicznie ufających swoim psom, ostatnio spuściło pociechy ze smyczy i do tego bez kagańców.
Mój padalec często samą postawą prowokuje psy a nie chciałabym żeby któryś w odpowiedzi na zaczepkę zrobił mu krzywdę...
Niestety miałam okazję na własnej skórze przekonać się co znaczy szczękościsk u asta i jak realnie wygląda uwolnienie gryzionego psa z takich szczęk :oops:

Dlatego teraz jestem o niebo ostrożniejsza, ale także ta moja trauma w pewnym stopniu udziela się mojemu psu i stąd też mogą wynikać jego zachowania.
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez Sylwia » 25 Sie 2012, 12:02

no tak. też zawsze się obawiam jak widzę lecącego amstaffa na nas czy coś zrobi Negrze - najgorsza bezradność.
muszę zakupić jej namordnik bo Kasiowy gdzieś się zagubił :) teraz chce taką opaske na ryjek. Pies może podobno sapać i pić a nie może ugryźć, nie wiem jak to możliwe? Ale ona w kagańcu jest bardziej agresywna bo się boi.
no doczekać się nie możemy naszego pierwszego zlotu a jak nam coś wyskoczy to się pochlastam ;D
Image

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 508
Rejestracja: 13 Mar 2011, 22:11
Miejscowość: Bieszczady

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez kilcia » 25 Sie 2012, 12:26

Co do opaski czy kantara, powiem tak...jak pies zechce to zrobi wszystko (przerabiałam temat).
Do kagańca musi się przyzwyczaić i będzie git...Killer ma dwa różne i w obu może zarówno ziać, jak i pić...a mało tego opatentował także sposób jedzenia w kagańcu :shock:

Oba kagańce są lekkie i bardzo wygodne...:
Image
Image

Image
Image
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez Sylwia » 25 Sie 2012, 16:33

Ten pierwszy od Kasi mamy ale Negra strasznie nieatrakcyjnie wygląda, ona jest malutka i ten kaganiec zajmuje jej całą głowe a ona skrzywdzić tak do końca nie chce tylko się broni. Ale jak to się mówi, psu nie wolno ufać :)
Image

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 508
Rejestracja: 13 Mar 2011, 22:11
Miejscowość: Bieszczady

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez Hanka » 29 Sie 2012, 21:34

mam takie pytanie, czy na zlocie będą jakieś psiaki, do adopcji? :D
Awatar użytkownika
Hanka
 
Posty: 222
Rejestracja: 25 Lip 2012, 17:25

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez doddy » 29 Sie 2012, 22:25

Kornel i może Koks z tego co się orientuję.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez Be_cia » 30 Sie 2012, 08:09

No to może my się pojawimy z Borysem - tylko on ma problem ciągle ciągnie go do zabawy z każdym psem :) Więc muszę biceps poćwiczyć .... Ale chyba nie puszczę go bez smyczy bo chłopak zawrotu głowy dostanie, tyle psiaków - a razem jesteśmy kurcze już albo tylko miesiąc i się jeszcze dużo uczymy o sobie :)
Awatar użytkownika
Be_cia
 
Posty: 103
Rejestracja: 04 Lip 2012, 14:12

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez doddy » 30 Sie 2012, 08:27

Na zlocie nie puszczamy psów bez smyczy.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez Be_cia » 30 Sie 2012, 10:08

A to dobrze bo z poprzednich wpisów wywnioskowałam że niektórzy psy spuszczają ... :)
Awatar użytkownika
Be_cia
 
Posty: 103
Rejestracja: 04 Lip 2012, 14:12

Re: VI ZLOT FUNDACJI Warszawa

Postprzez issabela » 30 Sie 2012, 11:07

Niestety był taki incydent, na szczęście nic się nie stało ale oficjalnie mówimy : NIE SPUSZCZAMY NA ZLOCIE PIESKÓW!

Każdy zna swojego psa ale nie zna pozostałych psów więc dla bezpieczeństwa i spokoju ducha idziemy na spokojny spacer ;)
Promujemy nasze psy jako normalne, ułożone i posłuszne a w takiej grupie można to osiągnąć tylko gdy pies jest na smyczy.

Trzymajcie kciuki aby pogoda dopisała a będzie super!
issabela
 
Posty: 579
Rejestracja: 08 Lis 2010, 20:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Regionalne społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron