Fundacja AST Fundacja AST

amstaf do 10 miesiecy adoptuje

Dam dom bullowatemu

amstaf do 10 miesiecy adoptuje

Postprzez kaska170708 » 11 Lip 2011, 00:20

ostatnio moja znajoma napominala ze chce adoptowac amstafa pokaywalam jej pioruna i inne psy z fundacji lecz uparla sie jedynie mlodegoo maximum do 10 miesiecy jesili jest taki maluch prosze dajcie znaci przekaze jej i zdecyduje ... dzieki z gory
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: amstaf do 10 miesiecy adoptuje

Postprzez Piotr » 14 Lip 2011, 12:09

Piotr
 
Posty: 416
Rejestracja: 05 Lip 2011, 12:14

Re: amstaf do 10 miesiecy adoptuje

Postprzez panda285 » 07 Sty 2012, 22:54

Witam :) Znajomi mają do oddania w dobre ręce 15 miesięcznego amstafa. Pies jest łagodny ( wychowuje się z dzieckiem) niestety znajomi musza oddać pieska ponieważ wyjeżdżają na stałe do Niemiec w mieście gdzie będą mieszkać jest zakaz trzymania psów tej rasy jeżeli byłaby pani zainteresowana proszę o kontakt
panda285
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 Sty 2012, 22:46

Re: amstaf do 10 miesiecy adoptuje

Postprzez shadii » 10 Sty 2012, 14:16

u mnie na tymczasie jest suczka około roku
tel-695-522-874
shadii
 
Posty: 60
Rejestracja: 05 Kwi 2011, 20:51

Re: amstaf do 10 miesiecy adoptuje

Postprzez xsupergrrrlx » 11 Sty 2012, 07:58

We can judge the heart of a man by his dealings with animals
- Immanuel Kant

http://www.guiltytilproveninnocentdoc.com/

"To tylko zwierzęta", warto obejrzeć
http://www.totylkozwierzeta.pl/
http://alterkino.org/to-tylko-zwierzeta
Awatar użytkownika
xsupergrrrlx
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 Lis 2011, 20:18
Miejscowość: Wrocław

Re: amstaf do 10 miesiecy adoptuje

Postprzez amojtatachrapie » 11 Sty 2012, 18:15

kaska170708, Jakby kolezance rzeczywiscie na psie zalezalo i chcialaby jakiegos bidulka wziac do siebie to od listopada - bo wtedy zalozylas watek - znalazlaby juz jakiegos pupila. kilka szczeniakow sie przez forum przewinelo, kilka mlodych psow tez.Wiec najwyrazniej kolezanka nie jest powaznie zainteresowana.
Awatar użytkownika
amojtatachrapie
 
Posty: 69
Rejestracja: 12 Kwi 2011, 11:12
Miejscowość: Zabrze/Gliwice

Re: amstaf do 10 miesiecy adoptuje

Postprzez Monia_Lol » 11 Sty 2012, 18:40

amojtatachrapie napisał(a):kaska170708, Jakby kolezance rzeczywiscie na psie zalezalo i chcialaby jakiegos bidulka wziac do siebie to od listopada - bo wtedy zalozylas watek


Lipca wręcz.. Ale zgadzam się, jak komuś zależy na psie to przede wszystkim sam szuka..
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: amstaf do 10 miesiecy adoptuje

Postprzez kaska170708 » 02 Lut 2012, 12:35

niewiem czy znalazła juz jakiegos psiaka starcilam z nia kontakt przez kłutne własnie temat psiakow bo polecilam jej psiak ktory jest juz długo w schronisku w bialymstoku dokladnie chodzi mi o asta o imieniu ami.. zaczela wymysilac ze wysoki ze grozinie wyglada i takie tam az wkonicu nie wytrzymalam i powiedzialam jej jak tak bardzo chcesz psa i chciala amstafa to niech nie wymysila ze teraz nie odpowiada wyglad i takie tam .niech se jaminika znajdzie. a na odpowiedzi jej byla taka ze moze bym jej Kale oddała bo ona spokojna tylko w domu spi i grzeczna po czym kopara mi opadła jak wspomniala ze ktoregos potworka by wziela lecz moja odpowiedzi byla stanowcza NIE a z takiego powodu ze jak male sie urodziły pytałam jej czy chce ktoras malutka powiedziala ze to kundle a ona chce rasaowego a jak podrosły to juz byla chcetna wziac ktoras małą no to sory wybacz jak potem juz mialam zapewnione domki dla maluchow u brata i szfagra wiec nie bede robiła brzydko mowiac dupy z geby potem ona nalegała dalej na Kale wrecz błagała. ja to byłam w szoku bo nie wyobrazam sobie jej oddac bo bardzo ja pokochalismy ona nas a kubuś swiata za nia nie widzi i takie jej błagania sie cignely z 3 tygodnie az moj maz nie wytrzymała i powiedział jej do słuchu wogule to cyrk był nawet powiem ze było tak ze nie chciala opuscic mieszkania bez kali i musielismy wezwac policje. podejrzewam teraz po fakcie ze cos chyba w głowie ma nie halo i nie dała bym jej zadnego stworzenia pod opieke po tych cyrkach co zrobiła
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09


Wróć do Chcę adoptować

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron