Fundacja AST Fundacja AST

BUŁECZKA vel BUNIA

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 18 Maj 2012, 15:50

znacznie poprawiły się wyniki wątroby, więc operacja jest pewna!, niestety terminy do końca m-ca są pozajmowane, więc prawdopodobnie będzie to pierwszy termin czerwca. czas najwyższy, bo jej naprawdę potrzebny jest zabieg. liczę, że uda się zrobić nie tylko sterylizację, ale i wyciąć to co jej zwisa z brzucha (jest już podraznone od szorowania po ziemi przy sikaniu) ale przede wszystkim "pognite" zęby. wety mówią, że jeszcze zobaczą jak wszytko przebiegnie, bo sterylizacja powinna być jak najbardziej sterylna i rana nie narażana na zakażenia, a robienie zębów razem ze sterylka może niestety zakazić ranę, ale to się okaże. w razie czego jak się wszytko wygoi, zrobię małej te zęby w późniejszym terminie, a także potrzebna jest korekta powiek, szczególnie źle ma się lewe oczko. poza tym okazało się, że niunia potrafi wydawać dźwięki, wprawdzie nie jest to szczekanie, jednak warczenie już jak najbardziej: NA BĄBLA! bo nei chce go do mnie dopuszczać.więc oprócz ataków na niego doszło jeszcze warczenie przed atakiem. no i ostatnio chciała zjeść Bąbla miłość czyli rotwailerkę, prawie się powiesiła na obroży tak się rwała! Łobuz i tyle, strach pomyśleć, co będzie dalej :twisted:
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez doddy » 18 Maj 2012, 16:06

Ogromnie się cieszę, że ze zdrowiem lepiej! Aniu, ja Cię chciałam baaardzo przeprosić, ale dopiero wczoraj wysłałam umowę. Ogromne przepraszam!
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 18 Maj 2012, 16:59

eee, tam żaden problem, i tak Bunia jest MOJA i to wiemy wszyscy z nią na czele a umowa to tylko formalność! na razie latam z nią do wetów, juz nie wiem ile razy, a ostatni żżarła kawałek gumowej zabawki no i dostała na wymioty i "oddała" to co zjadła, teraz ma gumowe zabawki odstawione. dostała kolejną kolejną maść i kolejny preparat na wątrobę no i nowy tobrex, bo sie skończył. jakby co to zawsze możesz zadzwonić. koszty w razie czego robienia zębów, jesli nie zrobią ich przy sterylizacji i korekcji powiek, oraz całej reszty nowych operacji i ew.leczeń biorę na siebie, jakoś sobie poradzę. mała dostaje super karmy, ale i tak ciągle gmera jęzorem przy łapkach-wiec dostała tez zastrzyki na te swoje wylizywanie łapek. uszka się zagoiły niemal idealnie i skóra na pyszczku też jest w o niebo lepszym stanie! dorzuciłam ile mogłam na Dantego i na fundacyjną 'zdobycz" staruszka Frania, daj znać jakie są potrzeby Lenki. sercem jestem z Wami. :geek:
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 20 Maj 2012, 23:03

:-))
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez pyszczydlo » 20 Maj 2012, 23:13

fantastycznie się na tej zebrze komponują zazdraszczam psiaków ja na razie mam tylko jednego,a raczej jedną :(
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez doddy » 21 Maj 2012, 10:25

Zdjęcia cudne, Pyszczydło, wszystko da się zmienić, problem trza rozwiązać. :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez Joanna Zielińska » 21 Maj 2012, 11:34

Fotki megacudne! Całuski dla Bułeczki!!
Awatar użytkownika
Joanna Zielińska
 
Posty: 318
Rejestracja: 15 Wrz 2011, 08:33

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 21 Maj 2012, 11:46

Dziękujemy!! a Bunia to z dnia na dzień łobuz-próbuje rzucać się na psiaki, nawet warknie przy tym, a do dzieci tak ciągnie, jakby to były jej własne! czołga się po łóżku na żabkę i pyszczycho się jej uśmiecha na całego. ciągnie na smyczy, więc uczymy się chodzić ładnie, dużo psiorki biegają spuszczone, wczoraj mała padła po dłuższym spacerku i odsypiała kilka godzin. Na razie jeszcze nie szczeknęła ani razu. no i wety podadzą jutro termin operacji:-))
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 21 Maj 2012, 21:49

yes yes yes!!! Bunia dzisiaj-donoszę uroczyście-zaszczekała 7 razy!! pierwszy raz!! usłyszała jakiegoś wyjątkowo chyba dla niej drażliwego psiunka na ulicy i stanęła przy drzwiach szczekając! Mała się nieźle kamuflowała z tą taką nieśmiałością rzekomą, która już widać jej przechodzi, bo znowu rwała na spacerku, warczała na psa, a teraz warczy na Bąbla, bo nie podoba jej się, że mały razem z nią i ze mną chce tez leżeć na łóżku. :twisted:
Ostatnio edytowany przez JAM, 24 Maj 2012, 12:25, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 23 Maj 2012, 19:12

informuję, że Bunia ma wyznaczony termin operacji na poniedziałek na g.10. lek. wet zdecydował, ze za pierwszym razem wykona jej korektę powiek, usunie płat wiszącej skóry pod brzuszkiem (jest z tym coraz gorzej) i wykona zabiegi zębowe-usuwanie i czyszczenie z kamienia i "zgnilizny" -biedactwo jak coś gryzie to krwawi i widać, ze ją cała paszcza boli. Wet powiedział, ze ta pierwsza operacja pozwoli mu sprawdzić jak mała ją będzie znosić w kontekście drugiej, czyli sterylizacji. tak więc ustalone i podzielone na dwie, tyle ze sterylizacja za drugim podejściem. trochę się martwię, szczególnie po info o stanie Lenki po sterylce. zobaczymy. Operacje są konieczne i mają Buni wydatnie pomóc w polepszeniu jej zdrowia i życia. trzymajcie kciuki.
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron