Fundacja AST Fundacja AST

[B-stok] Kewin- mix asta

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

[B-stok] Kewin- mix asta

Postprzez Aneta_M » 18 Gru 2012, 15:22

Nowa morda w schronisku, taki śmieszny mix amstaffa.
Nie duży z wielkimi pięknymi oczyskami. Ruchliwy, chętny do drapanka, fajnie skakał do patyka który trzymałam w ręku, ale strasznie nakręca się, gdy się z nim wygłupia. Nie wolno z nim biegać bo kąsa za ręce, 2 razy mnie złapał kilka razy kąsając. Puszczał na moje ''e e e!" ;) nie jest to gryzienie z agresji tylko takie głupie podniecenie w zabawie.
Na dniach jedzie na odjajczenie.

KONTAKT DO SCHRONISKA:
tel: (085) 675 37 00
mail: schronisko@schronisko.bialystok.pl



Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Kewin- mix asta

Postprzez Aneta_M » 22 Maj 2013, 16:17

Kewin bardzo się zmienił od kiedy widziałam go po raz ostatni. Nie jest już takim niewychowanym i rozbeszczonym psiurem:P Nie podgryza już rąk i bardzo ładnie aportuje piłkę przynosząc ją spowrotem. Jest bardzo przyjazny i milusiński.
"Trochę'' mu się przytyło:)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Kewin- mix asta

Postprzez Aneta_M » 19 Wrz 2013, 22:00

Kewin nie akceptuje innych psów.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Kewin- mix asta

Postprzez Aneta_M » 25 Lut 2016, 18:30

U Kewina też niestety bez zmian, w dalszym ciągu czeka w schronisku na dom.
Nie wiem czy pisałam o tym na forum, ale jakiś czas temu został adoptowany, zaledwie na kilka dni. Powodem oddania nie była wina Kewina, ponieważ jego nowa Pani była nim zachwycona, oddała go z bólem serca po nacisku swojej rodziny.... :evil: :evil:

I tak mijają kolejne miesiące jak ten mały świrusek zza krat wypatruje swojego człowieka.

W ubiegły weekend zabrałam Kewina na spacer. Dawno nie wychodził z boksu, rozpierała go energia a mimo to pięknie szedł na smyczy. Oczywiście na dzień dobry wylewnie się ze wszystkimi przywitał ♥ Przeczepiony na dłuższą linkę mógł się rozładować aportując patyczki. Aport czasem oddawał ładnie, czasami nie (tzn. przynosił ale nie chciał puścić), ale jest to spowodowane tym, że zasiedział się w boksie. Dawno nie był wyprowadzany i świrował, musiał dać upust swojej energii.
Kewin pięknie siada na komendę.
Fajne z niego psisko, które jak do tej pory nie ma szczęścia i nie może trafić na swojego człowieka :(

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Kewin- mix asta

Postprzez Aneta_M » 04 Mar 2016, 15:28

Kolejny spacer za nami. Kewin to fajny bystrzak 8-)
Pospacerowaliśmy w lasku, poaportowaliśmy na wybiegu.
W drodze powrotnej spotkaliśmy (chyba) bezdomnego Pana, który nas zaczepił. Nie każdy pies na widok takiego człowieka (przygarbiony, dziwny chód i głos) zareagowałby tak pozytywnie jak Kewin. Kewin podszedł do niego zupełnie naturalnie, jak do każdego innego człowieka, dał się grzecznie pogłaskać, był bardzo przyjazny ♥ :)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Kewin- mix asta

Postprzez Aneta_M » 01 Kwi 2016, 11:17

Ostatnio w schronisku zmieniono psom karmę. Kewin dostał mega zatwardzenia, był dosłownie zakorkowany :( i przez to tez osowiały :(
Długo się zmagał z tym problemem, zgłaszałam pracownikom schroniska ten problem i prosiłam i leczenie. Tydzień później będąc ponownie w schronisku zobaczyłam, że nic się nie zmieniło, Kewin w dalszym ciągu nie był w stanie wypuścić nawet małego bobka, mimo wielokrotnych prób :(
Ponownie to zgłosiłam i zjawiłam się w schronisku znów po tygodniu... było widać, że leczenie odetkało Kewina i wrócił mu dobry humor, ale... niestety chyba przesadzili z kuracją, bo Kewin dostał mega biegunki i w przeciągu tygodnia schudł jakby o połowę :(
W ten weekend sprawdzę jak się miewa.

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok


Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron