Fundacja AST Fundacja AST

"psia specjalistka" w mediach

Linki do ciekawych artykułów.

"psia specjalistka" w mediach

Postprzez Basco » 07 Sty 2014, 16:07

Basco
 
Posty: 9
Rejestracja: 21 Sty 2011, 19:29

Re: "psia specjalistka" w mediach

Postprzez Jok » 07 Sty 2014, 16:54

Witam. Jeżeli Pani wszystko wie na temat tak zwanych Amstaffów, proszę wskazać który to jest z pośród tych psiaków.

http://nationalcanineresearchcouncil.co ... ication-1/

I czy tak się zachowuje pies MORDERCA ???


http://www.mypitbullisfamily.com/family-photos.html

Lub tutaj ze schroniska w Brzegu pod Opolem.


http://www.youtube.com/watch?v=ipxNhFq99SM

Wstyd kobieto, wstyd.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: "psia specjalistka" w mediach

Postprzez schmetterling » 07 Sty 2014, 17:03

Śledzę wydarzenie na facebooku dot. tej wypowiedzi i dziewczyny wysłały już zapytanie do Peter'a Nevilla,i z tego co odpisał ta pani była jedynie zapisana na jego kurs, ale go nie ukończyła. Dziewczyny czekają teraz na potwierdzenie czy mogą użyć korespondencji z p. Peterem Nevillem w rozmowie z tym "super specjalistą"... Mam nadzieję, że się zgodzi... On powinien jeszcze wystosować jakieś pisemko do tej pani... Zdałoby się to jeszcze bardziej nagłośnić... :twisted:
"Nie znasz - nie oceniaj. Nie powielaj mitów o rasach!"

"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem."
schmetterling
 
Posty: 43
Rejestracja: 14 Lis 2013, 15:44

Re: "psia specjalistka" w mediach

Postprzez Jok » 07 Sty 2014, 22:43

Cztery Łapy
7 minut(y) temu
Po dzisiejszej konsultacji z Panem Andrzejem Kłosińskim (organizatorem konferencji naukowej z Peterem Neville'm 25 maja 2013 w Falentach, w której brałam udział), uprzejmie informuję, że moja wypowiedź w dniu 24 grudnia 2013 w TVP Regionalna dotycząca tzw. „ genu zabijania” była błędna. Serdecznie za to przepraszam. Wszystkim, którzy byli uprzejmi wskazać mi mój błąd z całego serca dziękuję. Przyznaję, że moja wypowiedź była emocjonalna i niefortunna.
Z poważaniem.

Dorota Szulc-Wojtasik
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: "psia specjalistka" w mediach

Postprzez bibulec » 08 Sty 2014, 13:41

Świetne oświadczenie fundacji pojawiło się na FB - Pani Kasiu dziękuję w imieniu wszystkich TTB!
Chciałabym się stać tak dobrym człowiekiem, za jakiego uważają mnie moje psy.
Awatar użytkownika
bibulec
 
Posty: 201
Rejestracja: 28 Mar 2012, 09:10
Miejscowość: Cieszyn

Re: "psia specjalistka" w mediach

Postprzez Jok » 04 Mar 2014, 19:16

Wczoraj za TM odszedł Kliper,amstaf któremu wypalono oczy,pobito,twierdze że zabito tego psa przez pani kłamliwe pomówienia i w związku z kłamliwą i oszczerczą wypowiedzią pani red naczelnej pisma Cztery Łapy-Doroty Szulc-Wojtasik - w telewizji regionalnej dnia 24 XII 2013 r oświadczam:Postanowiłem do dnia 15 III 2014 poczekać na pani pełną odpowiedź oraz ustosunkowanie się publiczne do moich oskarżen.Po tym czasie jeżeli nie będzie odpowiedzi w której wyraźnie pani przyzna że jest pani oszustką i kłamcą kieruje sprawe do sądu,ponieważ mam dowody że nie uczestniczyła pani w żadnych kursach angielskich jak pani sugerowała,a tylko brała pani udział w wykładzie w Falentach koło Warszawy.Chciałbym poprosić panią o pokazanie skanów ukonczonych kursow,jak i certyfikatu ukonczenia kursu jęz angielskiego oraz wydanie oświadczenia na na okładce pani pisma.Po 15 marca 2014 jeśli w dalszym ciągu będzie pani unikała odpowiedzi(co jako oszustka pewnie pani zrobi) kieruje sprawę do sądu.Aby miała pani ogólny ogląd sytuacji oświadczam że będe domagał się od pani i pani pisma 50 tys zł na ratowanie psow TTB,wykupienia czasu antenowego w TVP przez trzy weekendy i nadawanie sprostowania w godzianch największej oglądalnosci a także przez okres 6 miesięcy na okładce pani pisma ukaże się pani oświadczenie o kłamstwach jakie publicznie pani wypowiada.
Adam Schebitz.Wrocław 4 marca 2014. :evil:
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: "psia specjalistka" w mediach

Postprzez pyszczydlo » 04 Mar 2014, 23:39

Jok napisał(a):Wczoraj za TM odszedł Kliper,amstaf któremu wypalono oczy,pobito,twierdze że zabito tego psa przez pani kłamliwe pomówienia i w związku z kłamliwą i oszczerczą wypowiedzią pani red naczelnej pisma Cztery Łapy-Doroty Szulc-Wojtasik - w telewizji regionalnej dnia 24 XII 2013 r oświadczam:Postanowiłem do dnia 15 III 2014 poczekać na pani pełną odpowiedź oraz ustosunkowanie się publiczne do moich oskarżen.Po tym czasie jeżeli nie będzie odpowiedzi w której wyraźnie pani przyzna że jest pani oszustką i kłamcą kieruje sprawe do sądu,ponieważ mam dowody że nie uczestniczyła pani w żadnych kursach angielskich jak pani sugerowała,a tylko brała pani udział w wykładzie w Falentach koło Warszawy.Chciałbym poprosić panią o pokazanie skanów ukonczonych kursow,jak i certyfikatu ukonczenia kursu jęz angielskiego oraz wydanie oświadczenia na na okładce pani pisma.Po 15 marca 2014 jeśli w dalszym ciągu będzie pani unikała odpowiedzi(co jako oszustka pewnie pani zrobi) kieruje sprawę do sądu.Aby miała pani ogólny ogląd sytuacji oświadczam że będe domagał się od pani i pani pisma 50 tys zł na ratowanie psow TTB,wykupienia czasu antenowego w TVP przez trzy weekendy i nadawanie sprostowania w godzianch największej oglądalnosci a także przez okres 6 miesięcy na okładce pani pisma ukaże się pani oświadczenie o kłamstwach jakie publicznie pani wypowiada.
Adam Schebitz.Wrocław 4 marca 2014. :evil:


Jok powiem tak ,znasz powiedzenie:"krowa,która dużo muczy mało mleka daje"to dosyć precyzyjnie określa A.S.
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: "psia specjalistka" w mediach

Postprzez wronka » 04 Mar 2014, 23:42

Ano. Gdyby cała ta energia została poświęcona na jakiś wymierny rodzaj pomocy psiakom...
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk


Wróć do Literatura, internet, TV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron