Fundacja AST Fundacja AST

Gdyńskie bulle

Psy oczekujące na adopcję w schroniskach, DT i innych fundacjach.

Gdyńskie bulle

Postprzez wronka » 11 Lis 2014, 10:39

Bullowate ze schroniska OTOZ Animals "Ciapkowo" w Gdyni.
W przypadku, gdyby ktoś z Was chciał zasięgnąć więcej informacji na temat naszych psiaków serdecznie zapraszam na facebookowy profil https://www.facebook.com/adopcjeamstaffow.trojmiasto

W Ciapkowie przebywa aktualnie 7 psiaków w typie AST / PIT.
Są to:

Złota Bullka Tixa -> viewtopic.php?f=12&t=1330
Image

Złota Bullka Aldonka (obecnie w DT) -> viewtopic.php?f=12&t=2032
Image

Złoty Bull Toni (obecnie w DT) -> viewtopic.php?f=12&t=2080
Image

Złoty Bull Nietoperek -> viewtopic.php?f=12&t=2159
Image

Geros -> viewtopic.php?f=12&t=2158
Image

Gizmo -> viewtopic.php?f=12&t=2028
Image

plus trzy psiaki w średnim wieku, które nie mają jeszcze swoich wątków i zdjęć. Uzupełnię.

W przypadku każdego z psów zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed- i poadopcyjnej. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie chęci adopcji pod numerem 505-441-318 lub mailem: jarek.florek@wp.pl
Ostatnio edytowany przez wronka 02 Lis 2015, 21:31, edytowano w sumie 39 razy
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Gdyńskie bulle

Postprzez doddy » 11 Lis 2014, 13:46

Zakochałam się z Juniorku i w Zadrze. :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Gdyńskie bulle

Postprzez wronka » 11 Lis 2014, 18:35

doddy napisał(a):Zakochałam się z Juniorku i w Zadrze. :mrgreen:

Bierz oba! Bierz wszystkie! :mrgreen:
A tak serio - zwłaszcza Juniorowi dom przydałby się bardzo. Zrobię mu wątek, kiedy skończy kwarantannę, a na razie napiszę tylko, że ma 12 lat, został oddany przez spadkobierców zmarłego właściciela (szkoda słów na komentarze), niestety ze zdrowiem nieszczególnie - ma zaburzenia neurologiczne (łepek przekrzywiony na lewo, traci równowagę, od czasu do czasu nieświadomie nosi nim na lewo i prawo), do tego zaniedbaną chorą prostatę (według osób przekazujących psa ze dwa lata temu sikał krwią i weterynarz zalecił pilną operację, no ale nie złożyło się, bo państwo jakoś akurat nie mieli pieniędzy... nie wypada używać słów, które w tej sytuacji same cisną się na usta). Na najbliższy wtorek (za tydzień) ma wyznaczony termin zabiegu, bo nie można z tym czekać. Jaki jest? Pomimo wieku i choroby pozytywny, energiczny (owszem, zasuwa do przodu jak mały samochód, chociaż niestety niekoniecznie po prostej), przyjacielski. Z wstępnego opisu sytuacji wnioskowałam, że to pies niemal stojący nad grobem, a tymczasem na spacerze okazało się, że dziadziusiowy organizm wprawdzie niedomaga, ale dusza wciąż ciekawska i sportowa, więc nogi niosą hen, za horyzont.
Objawy wyglądają na naprawdę podobne do tych, które miały nieżyjące już Elza i Maxmara - tym fajniej byłoby zabrać psiaka ze schroniska, bo doświadczenie pokazuje, że w warunkach domowych choroba może się zatrzymać albo nawet nieco cofnąć, a w schronie - tylko rozwijać, z prędkością niemożliwą do ustalenia.

Doddy -> a propos skłonności do staruszków (choć brzmi to nieco, eeee...perwersyjnie :mrgreen: ) - moja znajomość z Juniorem zaczęła się od rozmowy telefonicznej z Jarkiem (dla niezorientowanych - opiekun bullowatych w Ciapkowie), od którego usłyszałam "Marta! Mam idealnego psa dla ciebie! Ma na imię Junior". Imię - rzekłabym - sugerujące, więc pomyślałam "Oszalał? Przepracował się? Myli mnie z kimś, że chce mi na geriatrię wciskać szczeniaka?". A potem poznałam "Juniora" na żywo. No cóż... :)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Gdyńskie bulle

Postprzez doddy » 11 Lis 2014, 21:54

No tak, to se "perełeczkę" polubiłyśmy. Jesteśmy nienormalne. :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Gdyńskie bulle

Postprzez wronka » 12 Gru 2014, 16:00

Zadra w domu - brak wieści, co interpretuję jako dobre wieści.
Mniam w domu - wieści aż za dużo, niezbyt dobre, ale walczymy, szczegóły w jego wątku.
Dred w Fundacji AST - dziękujemy!

Pierwszy post został uporządkowany.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Gdyńskie bulle

Postprzez wronka » 29 Gru 2014, 15:58

Tora wróciła do domu.
Historia skomplikowana - wyjazd, tymczasowe przekazanie psa pod opiekę znajomych itd..., ale najważniejsze, że wszystko ma szczęśliwe zakończenie.
Pierwszy post zaktualizowany - zostało 12 bullowatych.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Gdyńskie bulle

Postprzez gryf80 » 29 Gru 2014, 17:38

WRONKA mam 2 używane(co prawda były zszywane w 2 czy trzech miejscach) ubranka po moim pitku(sweter i takie czerwone ortalion od góry a od spodu polar),on w tym juz nie chodzi.mogę przesłac -przesyłke biorę na siebie.
Awatar użytkownika
gryf80
 
Posty: 173
Rejestracja: 26 Lut 2011, 19:00

Re: Gdyńskie bulle

Postprzez wronka » 29 Gru 2014, 17:44

Gryf -> matkozcórkom, oczywiście, że bardzo byśmy byli wdzięczni! Uzgodnię z Jarkiem, na jaki adres najlepiej przesłać i wyślę wiadomość prywatną. A od siebie - bardzo dziękuję! :)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Gdyńskie bulle

Postprzez gryf80 » 30 Gru 2014, 10:26

ok.czekam,bo jak patrze na te "suchary" i temp.za oknem to :cry:
wiadomość otrzymałam,na weekendzie pewnie podjadę na poczte.na pewno dam znać a na pw podam nr przesyłki żeby ją ewentualnie śledzić(wysyłam poleconym)
Awatar użytkownika
gryf80
 
Posty: 173
Rejestracja: 26 Lut 2011, 19:00

Re: Gdyńskie bulle

Postprzez wronka » 18 Sty 2015, 15:46

Kubraki dotarły czas jakiś temu - ogromnie dziękujemy, psiaki się ucieszyły (Gizmo tak żywiołowo, że ubranko migiem wylądowało w pralni).

W międzyczasie nie wyadoptował się nikt, za to niestety mamy dwóch nowych podopiecznych - młodego, biało-czarnego, dość rosłego amstaffa i miniaturową pitbullkę (w sumie nie wiadomo, jak ją zaliczyć - prześmieszne stworzenie). Jak będę wiedzieć coś więcej o "nowych" - uzupełnię wątki, a tymczasem zapraszam na profil https://www.facebook.com/adopcjeamstaffow.trojmiasto - jeszcze w trakcie reorganizacji, ale w najbliższym czasie postaram się zaktualizować opisy i albumy poszczególnych psiaków.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Następna

Wróć do TTB pozafundacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron