Fundacja AST Fundacja AST

Zloty Amstaffów Gdynia

Spotkania, zloty w Twojej okolicy.

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez PAKO » 27 Lut 2012, 21:28

witam kiedy rozpoczną się zloty 2012 bo byśmy chętnie się wybrali ale to dopiero w marcu ;)
PAKO
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Lut 2012, 21:13

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez Sarenka » 28 Lut 2012, 09:25

Witamy.
Zlotów w 2012 już kilka było, termin następnego jeszcze nie znany ale pewnie szybko coś ustalimy, więc zapraszamy :)
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 04 Mar 2012, 20:52

W dniu dzisiejszym kolejny fantastyczny spacer miał miejsce w stricte wiosennej już aurze!
Dziękuję wszystkim licznie przybyłym i do następnego!

PAKO już kilka spotkań Cię ominęło, ale nic straconego 8-)
Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie w ten weekend, najprawdopodobniej w sobotę 10.03.
Jednakże oficjalnie data, godzina i miejsce jeszcze nie zostało określone.
Na pewno jednak pojawi się tutaj informacja o owym spacerze :mrgreen:
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 06 Mar 2012, 10:37

Oficjalnie już mogę powiedzieć, że miejsca zbiórek i godziny na najbliższe weekendowe spacery zostały wyznaczone, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Sobota tj 10.03 spacer Gdańsk Oliwa, zbiórka g. 13.00 na parkingu przy dworcu PKP
Niedziela tj 11.03 spacer Gdynia Redłowo, zbiórka g. 12.30 parking przy stadionie GOSIRu (potocznie Arki ;))
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez Sarenka » 08 Mar 2012, 16:23

natalia_aa napisał(a):Oficjalnie już mogę powiedzieć, że miejsca zbiórek i godziny na najbliższe weekendowe spacery zostały wyznaczone, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Sobota tj 10.03 spacer Gdańsk Oliwa, zbiórka g. 13.00 na parkingu przy dworcu PKP
Niedziela tj 11.03 spacer Gdynia Redłowo, zbiórka g. 12.30 parking przy stadionie GOSIRu (potocznie Arki ;))



Mała zmiana sobotniego spacerku:

sobota 14:00 pod halą Olivia/Stoczniowiec vis a vis Mc Donalda - Przymorze
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 29 Mar 2012, 12:23

Wiosna przyszła do nas dużymi krokami, czas więc na tym razem WIOSENNY ZLOT TTB i nie tylko (co wielokrotnie już udowodniliście!).
Oficjalnie więc zapraszam wszystkich chcących miło spędzić czas na to ciepłe spotkanie z ekipą ludzi pozytywnie zakręconych. Gwarantujemy wspaniałą niedzielą właścicielom, jak i ich czworonogom!

Spacer odbędzie się 1.04.12 tj. niedziela. Startujemy o godz. 13.00 parking koło cmentarza ul. Spokojna w Gdyni, gdzie będziemy czekać na wszystkich uczestników. Prosimy jednak o zminimalizowanie spóźnień ;) Trasa to las na pograniczu Gdyni i Sopotu na wysokości Górnego Orłowa i Bernadowa.
Tereny, których nie można przegapić.

Jak dojechać? Otóż nasza niezawodna Ola przygotowała szczegółowe instrukcje, które przedstawiam Wam poniżej.

Jeśli samochodem to na ul. Spokojną odbija się z Wielkopolskiej, na rogu tych ulic jest samoobsługowa myjnia samochodowa i stacja paliw Orlen;
Jeśli autobusem/trajtkiem to nr 23, 24, 27, 29, 31, 172, 180, R i trzeba wysiąść na przystanku LIDZKA;
Jeśli SKM to należy wysiąść na stacji GDYNIA REDŁOWO najlepiej i przesiąść się na komunikację miejską o w/w numerach;
Oto mała mapa jak trafić (zamieszczam ją przezornie bo ja mieszkam obok miejsca zbiórki(nie na cmentarzu od razu mówię:D) i nie raz już się ktoś zgubił jak do mnie jechał, a kiedyś nawet taksówkarz nie wiedział jak dojechać) więc mam nadzieję, że ułatwi Wam to dotarcie na miejsce zbiórki:
Image

Zapraszamy do zgłaszania się także osoby, które psiaków nie mają, w schronisku spragnionych spacerów czworonogów jest cała masa - na pewno wspólnymi siłami coś wymyślimy.


W razie pytań proszę o kontakt 661-665-695 lub mail: nataliakass@wp.pl

Prosimy o zgłaszanie się chętnych osób, byśmy orientacyjnie wiedzieli, na kogo mamy czekać.




Piotr - Astra
Maciej - Bafra
Marta - Helenka
Justyna - Fajter
Nafi - Cover
Ola - Beatrix
Ewelina - Bruxa
Klaudia - Yoko
Żaneta - Luna
Monika - Lenny
Magda - Lejdi
Justyna - Koka
Weronika - Fuji i Fox
Dominika i jej dwa minuty Jones i Biba (Goście z Poznania)
ja - Dora
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 01 Kwi 2012, 21:13

Spacer, jak zwykle bardzo udany!
Było fenomenalnie, nie dość, że pogoda dopisała, to i frekwencja była na 6 z plusem :mrgreen:

Fotki by Maciek
https://picasaweb.google.com/1167326485 ... directlink


Fotki by Sebastian Krajewski
Image

Image

Image

Image

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 08 Lis 2013, 01:15

Hej Kochani moi!

Mam wrażenie, że dawno się nie widzieliśmy i postanowiłam coś z tym zrobić! Wydumałam w związku z tym spotkanie, zapraszam więc wszystkich serdecznie na spacer 11 LISTOPADA STARTUJEMY O GODZ 11 zbiórka pod stadionem Arki, ale trasa będzie inna niż zwykle, myślę, że się Wam spodoba. Z resztą w tak doborowym towarzystwie gdziekolwiek byśmy nie poszli i tak będzie fajnie

Serdecznie więc zapraszam wszystkich, na to jesienne, ale z pewnością ciepłe spotkanie (nie wiem, czy mam jeszcze chody u "góry", ale postaram się popracować nad pogodą! ;)) Wszystkich chcących miło spędzić czas, poplotkować (zwłaszcza, że pewnie dla większości będzie to dzień wolny od pracy) zapraszamy!

Do zobaczenia!
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez natalia_aa » 04 Mar 2014, 21:14

Hej Kochani,
Zapraszam 8 marca na godz. 10.00 na spacer, deptakiem wzdłuż pasa nadmorskiego Startujemy z mola w Orłowie i kierujemy się do Sopotu!

Pogoda zamówiona, a o doborowe towarzystwo się nie martwię, bo mam nadzieję, że licznie przybędziecie!

Do zobaczenia!!!

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Zloty Amstaffów Gdynia

Postprzez izaGdansk » 21 Lut 2015, 21:10

Czy w tym roku ktos planuje zlot? Chętnie się przyłaczymy
izaGdansk
 
Posty: 105
Rejestracja: 16 Lis 2014, 21:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Regionalne społeczności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron