Fundacja AST Fundacja AST

AMSTAFF- młody pies szuka nowego opiekuna!

Psy oddawane przez właścicieli.

AMSTAFF- młody pies szuka nowego opiekuna!

Postprzez marzena123452 » 11 Paź 2011, 19:59

Brutus, przepiękny, 3- letni Amstaff, poszukuje Osoby, która go bardzo mocno pokocha !
Właściwie ciężko jest mi cokolwiek napisać, łzy same napływają do oczu….
Jako 3- miesięczne szczenię, został zakupiony przez starszego mężczyznę. Na początku, oczywiście zabawy, sielanka, radość. Był oczkiem w głowie każdego. Sielanka jednak długo nie trwała… Najukochańszy Pan zmarł pozostawiając pieska swojej żonie… Niestety nowa opiekunka Brutuska obecnie sama potrzebuje opieki- ma 82 lata. Powoli brakuje tez pieniążków na jedzenie… nie na jakieś rarytasy, ale zwykłą psią karmę, po którą nawet nie ma kogo wysłać do sklepu, bo sama już nie ma siły iść i dźwigać … Psinka siedzi w kojcu, a potrzebuje przynajmniej jednego długiego spaceru dziennie, wybiegania się, wyszalenia! Idzie zima, będzie mu coraz ciężej…

Wesoły, zdrowy, przyjaźnie nastawiony do ludzi- to jego główne cechy. Uwielbia głaskanie, przytulanie się- po prostu taka psia przytulanka  Agresywny?- nigdy. Tak często dowiaduje się, że takie psy są „stworzone tylko do zabijania”… Grzeczny nawet w stosunku do kur, które rozgościły się w jego kojcu. Zawsze czeka aż kulturalnie, same go opuszczą. Co ważne, jest bardzo posłuszny. Mimo tego, iż nigdy nie był profesjonalnie szkolony, jedno polecenie „do kojca” wystarczy, aby z opuszczoną główką, pomaszerował w wyznaczone miejsce.

Ja nic więcej nie mogę zrobić. Opisałam go jako najcudowniejsze stworzenie, bo taki jest. Niestety, to moja ostatnia próba znalezienia domu dla Brutusa… Jeśli nie będzie żadnego odzewu, będę zmuszona oddać go do schroniska, a tam niestety… Każdy sam wie, czym dla Pieska jest schronisko…
Dlatego apeluje do wszystkich, którzy są w stanie zapewnić mu miejsce do życia!

Mogę dać Ci jedną gwarancję. Jeżeli podejmiesz się opieki nad Brutusem, zyskasz prawdziwego przyjaciela i towarzysza na całe życie !
Piesek jest do odebrania w Gowarczowie (woj. świętokrzyskie).
Kontakt pod numerem tel. 790237597
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
marzena123452
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 Paź 2011, 20:05

Wróć do Oddam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron