Rebel male2

REBEL
w typie amstaffa, urodzony 28.01.2018

Wygląd: płowy,pręgowany, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: otwarty, kontaktowy, braki w wychowaniu
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony.

Miejsce pobytu: dom stały, Rumia.

Rebel jest psem w typie amstaffa, urodzonym 28.01.2018. Jest miły do ludzi, otwarty, kontaktowy, ciekawy wszystkiego. Wszystkie zakamarki musi sprawdzić osobiście, najlepiej kilkukrotnie. Jako, że to psi młodzieniec, bywa czasem trochę nieokrzesany, a co za tym idzie momentami zapomina o kulturze, w tym np. o tym, że na blaty kuchenne wchodzić nie należy ;) Ale tej kultury konsekwentnie uczy się w domu tymczasowym u Izy, Gracjana i Amelki w Gdyni. Uczy się także chodzenia na smyczy, bo to zdecydowanie wymaga doszlifowania. Uczy się także grzecznego zostawania samemu podczas nieobecności opiekunów. Ale że Iza to osoba aktywna, więc Rebel towarzyszy jej w codziennym bieganiu i po powrocie pada spać. Efekt jest taki, że psiak na razie nie broi, jak to zdarzało się w poprzednim domu. Dzięki temu emocji mamy nieco mniej, co pozwala na efektywniejszą naukę nowych zasad.
Rodzina Izy już z nami w kontakcie, bo poznaliśmy się w sprawie dwóch zupełnie innych psiaków, ale finalnie to właśnie Rebel ich złapał za serducha i to właśnie jemu postanowili podarować DT. Jaki będzie finał tej historii, jeszcze nie wiemy, więc póki co dajemy tej czwórce trochę czasu na bliższe poznanie i chwilowo nie szukamy domu dla Rebela. Będziemy Was jednak informować na bieżąco o decyzjach.

Rebel 1 Rebel 2 Rebel 3

14.07.2019 Tak jak przewidywaliśmy - Rebel rozkochał w sobie swoją tymczasową rodzinę, która zgodnie stwierdziła, że dom bez tego szalonego psiaka byłby zbyt nudny. I tym oto sposobem, Rebel stał się pełnoprawnym członkiem rodziny Izy, Gracjana i Amelki. Rebel to szalony nastolatek w pełnym tego słowa znaczeniu i ma więc ogromne szczęście, że trafił na aktywną rodzinę. W tygodniu zalicza zarówno wspólne bieganie z Izą, jak i rodzinne spacery po pięknych polach, tuż przy których mieszkają, gdzie daje upust swym niespożytym pokładom energii. Po prostu właściwy pies na właściwym miejscu. Izo, Gracjanie, nieustannie życzymy Wam cierpliwości przy tym wariatuńciu, radości i uśmiechu życzyć Wam nie musimy, bo to zapewnia w pełni Rebel. Dbajcie i wychowujcie gagatka. Mądrze prowadźcie za łapę. Witajcie w naszej Family AST.

Rebel 6 Rebel 7 Rebel 8

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)