hera male2

HERA Złoty Bull
w typie amstaffa, wiek 8 lat

Wygląd: brązowo-czarna, pręgowana, z białymi znaczeniami
Charakter: otwarty, kontaktowy, braki w wychowaniu
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdańsk

Hera to 8-letnia sunia w typie amstaffa. Kilka dni temu trafiła do naszej fundacji wprost ze schroniska w Krakowie (gdzie została oddana przez właściciela). A było to możliwe dzięki wielkiemu sercu Darii, która po raz kolejny postanowiła uchylić serce dla naszego podopiecznego oferując dom tymczasowy.
Hera przyjechała i od razu podbiła nasze serc, bo ma bowiem cudny charakter! Spokojna, stabilna, klasyczny typ amstaffa, bez zbędnej nakrętki czy emocji. Weszła, obejrzała kąty i czuła się jak w domu. Nie ma problemów z czystością, zostawaniem gdy właściciel idzie do pracy. Nie jest kłopotliwa w podróży.  Na spacerach grzeczna, wesoła, lubiąca pobiec za piłką. Na psy na dworze pozytywna albo obojętna , ale zawsze w domu była psią jedynaczką. Do kotów nie jest sprawdzona. Hera jest wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana.  Przed nami diagnostyka nogi, bo zauważyliśmy kulawiznę. Będziemy Wam dawać znać!
Sunia szuka docelowego domu na swoją emeryturę. Takiego na zawsze, do końca! Jeśli szukasz psiaka do adopcji i uważasz, że Hera jest psem dla Ciebie, skontaktuj się z nami: tel 501 797 018.

hera1 hera3 hera7

22.07.2019 O Herze na stronie nie pisaliśmy zbyt dużo, bo od pierwszego dnia wiadomo było, że dom tymczasowy wybrał, przyjął pod swój dach i raczej już nie wypuści. Hera (w domu Myszka) trafiła pod opiekę pań Janke i Darii z Gdyni. W kontakcie byliśmy już od dłuższego czasu, bo panie myślały wcześniej o Balbince – z uwagi jednak na jej poważne problemy ortopedyczne wspólnie doszliśmy do wniosku, że spróbujemy poszukać innej kandydatki. Miała spełniać jedynie trzy kryteria: starsza, w potrzebie, pozytywna wobec ludzi. Hera pasowała do tego opisu jak ulał i to właśnie ona okazała się strzałem w dziesiątkę. Dziś Myszka miewa się jak pączek w maśle, jest szczęśliwa, zadbana, wychuchana. Chodzi na długie spacery po lesie, jeździ popływać nad jezioro, uwielbia zabawy piłką. Doskonale dogaduje się z psimi kolegami i koleżankami, a przez miesiąc dzielnie matkowała małej znajdzie, która niespodziewanie zawitała do jej domu. Serce rośnie, kiedy patrzy się na jej radosny, beztroski pyszczek. Drogie panie, dziękujemy pięknie za opiekę, dziękujemy za adopcję „starszaka” i witamy już oficjalnie w wielkiej rodzinie AST.

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)