Shila male2

SHILA
amstaff, urodzona 02.01.2016 r

Wygląd: czarna, duże białe znaczenia.
Charakter: wychowana, przyjazna dla ludzi i zwierząt, lubi dzieci.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdańsk.

Shila to czarna sunia amstaffa urodzona 02.01.2016 r. Trafiła pod nasze skrzydła z uwagi na wyjazd opiekunki.
To bardzo fajny pies! Łagodny, domowy, wychowany, kochający przytulanki! Wyjątkowy do adopcji, więc nie krępujcie się dzwonić. Shila chowała się w mieszkaniu. Jest przyuczona do zostawania w domu, nie niszczy, nie szczeka. Nie obawia się miasta, nie jest lękowa do ludzi. Miała codzienny kontakt z 7-letnim dzieckiem, więc nie ma przeciwwskazań, aby mieszkała z troszkę starszymi dziećmi. Oprócz dzieci sunia mieszkała z kotem i z chomikiem, w obu przypadkach była pełna akceptacja. Z psami miała kontakt na spacerach, ale wg. byłej opiekunki zawsze była łagodna.
Shila mieszka obecnie w hotelu pod Warszawą. Niebawem zostanie poddana zabiegowi sterylizacji. Kontakt: 501 797 018 lub mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen

Shila 1 Shila 8 Shila 10Shila 7 Shila 12 Shila 13

01.03.2019 Ze swojego domu tymczasowego pozdrowienia przesyła Shila. Czarnulka mieszka wraz z Kasią i Mariuszem w Gdańsku i skutecznie podbija serca swoich tymczasowych rodziców.  Shila dała nam się poznać jako naprawdę cudny psiak. Zorientowana na człowieka, chętna do pracy, grzecznie zostająca sama w domu, dobrze radząca sobie w mieście. Pies, którego ze świecą szukać. Przepracowania wymaga jedynie spacerowanie na luźnej smyczy i opanowywanie emocji przy nowo poznanych, mijanych na spacerach psach. Jednak postępy są ogromne, panienka zrobiła furorę na fundacyjnym zlocie właśnie swoją stabilnością. Psi ideał, aż boimy się zapeszać, bo ona naprawdę z tym swoim charakterem wyróżnia się bardzo.
Z Kasią i Mariuszem poznaliśmy się w naszym hotelu, przy zupełnie innym psiaku. Jednak zaufaliśmy sobie wzajemnie, że to właśnie Shila będzie najlepszym wyborem na początek, bowiem dla nich był to pierwszy bull pod ich dachem. I nie pomyliliśmy się. Bardzo duża zasługa jest w tym po ich stronie, bowiem do decyzji o byciu domem tymczasowym oraz do potencjalnej adopcji mądrze się przygotowywali - w ich planie wszystko jest poukładane, włącznie ze szkoleniem z zakresu PT. Dlatego jesteśmy bardzo spokojni o tą trójkę, pasują do siebie idealnie. Shila w najbliższy czwartek przejdzie zabieg sterylizacji i jesteśmy pewni, że niedługo po tym zmieni swój status z psa bezdomnego na psa pańskiego!

Shila 15 Shila 16 Shila 17

05.05.2019 Młodziutka Shila została pełnoprawnym członkiem rodziny Kasi i Mariusza, czyli swoich tymczasowych opiekunów i oficjalnie stała się gdańszczanką. Czy jesteśmy zaskoczeni? Nic a nic! Wypuścić taki skarb z rąk to grzech, więc nie dziwimy się im wcale. Z resztą co tu dużo mówić, chemię między całą trójką można było zobaczyć od początku. Idealnie zgrany team. A my cieszymy się ogromnie, że mogliśmy dołożyć cegiełkę do tego, by połączyć te trzy serducha! Shila trafiła szóstkę w totka, trafiając na Kasię i Mariusza. Cudowni, aktywni ludzie, kochający czarną pannę nad życie, mądrze i to z wzajemnością. Panienka jest psem nieco lękowym, w Kasi i Mariuszu ma jednak ogromne wsparcie i to do nich idzie po pomoc, gdy nie czuje się zbyt pewnie. Jest w nich wpatrzona jak w obrazek. Na komunikację między nimi, na współpracę, na merdanie Shilowego ogona przy wykonywaniu wszystkich nowi nauczonych komend, aż miło popatrzeć. Kasia, Mariusz, mamy ogromny zaszczyt powitać Was w naszej wielkiej Family AST, cieszymy się ogromnie, że jesteście jej częścią. Życzymy Wam samych sukcesów i wielu lat w zdrowiu Kochani. Szczęśliwego życia i do zobaczenia niebawem!

Shila 19

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)