Splot male2

SPLOT
amstaff, urodzony 14.03.2019 r

Wygląd: w biało-czarne łaty.
Charakter: spokojny, przyjazny, może zamieszkać z innym spokojnym psem.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany

Miejsce pobytu: dom stały, Kraków.

Splot to młody amstaff, urodzony 14.03.2019 r. Od ponad tygodnia mieszka w hotelu w Trójmieście i przez ten czas zdążyliśmy się już nieco poznać.
Splocik to fajny szczeniak, choć nieco lękowy. Przez pierwszych kilka godzin w nowym miejscu zdarzało mu się siusiać pod siebie ze strachu. Nie mniej jednak szybko przekonał się, że ekipa tu jest fajna, więc sprawnie przełamał swe lęki. Splot nowe osoby wita bardzo ładnie, radośnie, ale bez nadmiernej ekscytacji. W hotelowym pokoju grzecznie zostaje sam, nie załatwia się, nie niszczy, nie wyje. Potrafi odpoczywać nawet wtedy gdy inni hotelowi goście bawią się za ścianą. Na spacerach, z wykorzystaniem linki treningowej, bardzo ładnie drepta przy człowieku, stara się być blisko, zerkać na przewodnika i oczekiwać wskazówek. Fajny egzemplarz dla kogoś, kto lubi porobić z psem coś więcej, popracować. Z innymi psami, w stosunkowo licznym stadzie, Splot dogaduje się dość dobrze, momentami bywa nachalny, ale wciąż się uczy nie przekraczania granic. Sprowokowany, mniej lub bardziej kulturalnie odpowie. Dlatego jeśli Splocik miałby zamieszkać z innym czworonogiem, to najchętniej z wyważoną sunią (większych gabarytów).
Jeśli myślicie o adopcji Splocika, wyjątkowo poprosimy Was na start o napisanie o sobie kilku słów i wysłanie tej informacji na maila. Prosimy, żebyście napisali m.in. skąd jesteście, czy mieszkacie sami, z rodzinami, czy macie lub mieliście inne czworonogi, a jeśli tak to opowiedzcie nam coś więcej o nich. To na dobry start! Ale będzie nam niezmiernie miło, jeśli napiszecie nam coś jeszcze, tak od siebie, od serca. Zapraszamy do kontaktu. Splocik czeka na fajnego człowieka!

Splot 1 Splot 2 Splot 4
Splot 5 Splot 7 Splot 8

15.10.2019 Wszem i wobec, z ogromną radością ogłaszamy, że Splot przeprowadził się do nowego domu. Zamieszkał z Kasią i Markiem pod Krakowem, w domu z ogródkiem, wśród przepięknych terenów spacerowych. Zyskał też psią siostrę, Zoję. W nowym domu łaciatek zapełnił pustkę po Piracie i Albinie, dwóch starszych panach, o których zdrowie Kasia z Markiem walczyli dzielnie, dla których to właśnie wybudowali dom i przeprowadzili się w tą piękną okolicę. Dziś z tych terenów korzysta nasz Splocik, wraz z szaloną i niezmordowaną Zoyką.
Splot jest fantastycznym psem, Kasię i Marka rozkochał w sobie ekspresem. Bardzo rozumny, uważny, chętny do pracy z człowiekiem. Jak na swój wiek bardzo opanowany, ładnie wyciszający się w domu. Cieszymy się z tej adopcji niezmiernie, kochamy takie mądre i świadome decyzje. Cenimy nad wyraz ludzi, którzy chcą coś robić ze swoimi psami, którzy czerpią przyjemność z bycia razem. Życzymy Wam Kochani powodzenia, wszystkiego dobrego, cierpliwości, ale i konsekwencji. Niech Wam się wiedzie, kolorowo i radośnie. Witajcie w FAMILY AST.

Splot 10 Splot 11

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)