Kali m2

KALI
w typie amstaffa,wiek ok 1,5 roku

Wygląd: biały w ciemne piegi i czarne łatki.
Charakter: przyjazny do ludzi i psów, mądry, współpracujący.
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany, zdrowy.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Kali to 1,5-roczny psiak w typie amstaffa, który aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku u Karoliny i Tomka, kanapę dzieląc z astką Komą. Przed Kalim jeszcze zabieg kastracji, ale już rozglądamy się za nową rodziną dla białasa.
Kali to mieszkaniowy psiak, nauczony czystości i podstawowych zasad współżycia społecznego. Na co dzień, podczas nieobecności opiekunów, czas spędza drzemiąc w kennel klatce. Ma fajne relacje z innymi psami, stąd w nowym domu spokojnie mógłby zamieszkać z suczką. To bardzo pogodny, wesoły psiak, uwielbiający ludzi. Jak na nastolatka przystało w okazywaniu radości jest dość wylewny, ale też bardzo mądry i np. w mig łapie, że w progu domu gości należy witać na czterech łapkach. Kali jest bardzo ładnie zorientowany na człowieka, słuchający i stale zerkający na opiekuna w oczekiwaniu na wskazówki. A ponieważ jest też jest łasy na smaczki, tak więc praca z nim będzie czystą przyjemnością. Spacery to coś, co Kali kocha. Uwielbia węszyć i poznawać nowych psich kumpli. Drzemią w nim spore pokłady energii, dlatego też będzie idealny dla opiekunów lubiących aktywnie spędzać czas. Warto jednak zwrócić uwagę, iż dreptanie na luźnej smyczy, przywołanie, czy nie pobieranie "smaków" z ziemi, wymaga jeszcze solidnego szlifu. W sprawie adopcji Kaliego zapraszamy do kontaktu telefonicznego 661 665 695 (Natalia) lub do kontaktu mailowego.

Kali1 Kali2 Kali3
Kali4 Kali5 Kali7

01.03.2020 Do nowego domu przeprowadził się Kali, który zamieszkał u Michała i jego rodziny w Warszawie, a wraz z nowym domem zyskał siostrę bullterrierkę i nowe imię - Taco. Kali gościł u nas stosunkowo niedługo, strzała amora trafiła tą znaną nam dobrze warszawską rodzinę, krótko po tym jak wrzuciliśmy ogłoszenie adopcyjne. Rozkochał w sobie całą ekpię i pojechał przestawiać ich względnie poukładany świat do góry nogami. Kali to jeszcze duże psie dziecko, zwariowany nastolatek, z milionem pomysłów na minutę, więc wraz z bullterrierką tworzą dość zgrany w tej kwestii team, czym rodzicom adopcyjnym dołożą zapewne siwych włosów. Przed Kalim jeszcze trochę nauki savoir vivr’u i szkolenie z zakresu posłuszeństwa. Trafił w bardzo mądre i świadome ręce, które na pewno dobrze poprowadzą chłopaka przez życie. Dziękujemy Wam Kochani za zaufanie po raz kolejny, jesteśmy dumni, że jesteście częścią naszej rodziny, wielkiej FAMILY AST. Wszystkiego dobrego dla Was!
W tym miejscu dziękujemy po stokroć Karolinie i Tomkowi za DT dla chłopaka, wiemy, jak trudno Wam było się rozstać z białaskiem, że łez nie zabrakło. Dziękujemy! Macie na koncie kolejne uratowane cztery łapy.

Kali8 Kali9 Kali10

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)