Atilla m2

ATILLA
amstaffka, urodzona 06.02.2015 r

Wygląd: w biało-czarne łaty, dośc masywna.
Charakter: stabilna, wychowana, lubiąca dzieci i psy.
Zdrowie: zdrowa, w trakcie szczepień i przed sterylizacją.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdańsk.

Atilla to amstaffka urodzona 06.02.2015 r. Jest zdrowa, rosła i z lekką nadwagą. Waży obecnie 35 kg, ale już z tym walczymy. Sunia szuka nowego domu po śmierci swojego opiekuna. 
Atilla jest po prostu fenomenalna. Jeśli ktoś szuka psa stabilnego, wychowanego, spokojnego, bez problemów wychowawczych to jest idealną kandydatką! Jest suczką miejską, wychowaną w mieszkaniu w bloku. Nie ma problemu z emocjami i z ekscytacją. Jest przyzwyczajona do codziennego zostawania samej gdy opiekun wychodzi do pracy - nie niszczy, nie wokalizuje. 
Miała kontakt z dziećmi, zarówno takimi w wieku ok. 5 lat jak i nastolatkami. Kontakt ten był bardzo poprawny. Do psów Atilla jest bardzo pozytywnie nastawiona! Nie ma problemu z tymi mijanymi na spacerach, w domu także ma dużą szansę zaakceptować czworonoga, ale tutaj najlepiej by był to spokojny i stabilny osobnik. Do kotów nie mieliśmy okazji sprawdzić. Podróże w aucie sunia znosi dobrze, również te długie trasy. Atilla zostanie u nas poddana zabiegowi sterylizacji. Jesteśmy też w trakcie uzupełniania szczepień. Sunia aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Atilla5 Atilla7 Atilla9Atilla11 Atilla13 Atilla14

19.05.2020 Swoją przystań bardzo szybko znalazła Atilla. Urocza kluska zamieszkała wraz z panią Iwoną i panem Wojtkiem w Gdańsku. Atilla, od teraz Beza, zaaklimatyzowała się ekspresem, obeszła dom i ogród i uznała, że całkiem jej się w tej rodzinie podoba. Nic dziwnego, sami chcielibyśmy oddać się w ich ręce! Atilla zapełniła ogromną pustkę, jaka powstała po odejściu amstaffki Meli, adoptowanej z gdyńskiego schroniska. Nową rodzinę Ati znamy od lat, wiemy że jak kochają, to na zabój, jak dbają, to z całego serca, a jak karmią, to do syta. Niemniej jednak aktywności i ruchu w tym domu nie zabraknie, więc wierzymy, że kilka zbędnych kilogramów sunia zrzuci jeszcze tego lata. Potencjał i tereny do spacerów piękne, las za płotem, duży ogród, działka za miastem, w tym domu żyje się zawsze blisko natury, zawsze z czworonogiem. Atilla dopełniła tę rodzinę, wywołała uśmiech na twarzach a i sama sprawia wrażenie, jakby mieszkała z nimi od zawsze. Pani Iwono i panie Wojtku, szalenie cieszymy się, że trafił swój na swego i w końcu rodzina znowu w komplecie. Wszystkiego dobrego dla Was, długiego, wspólnego życia w zdrowiu. Wiemy, że Ati lepiej trafić nie mogła. Jest nam niezmiernie miło powitać Was w naszej wielkiej FAMILY AST! Dziękujemy też naszej kochanej Kasi (Tymczasem u Tymczasa), za podarowanie DT pannie i za wspólną wycieczkę do Trójmiasta - dobrze, że jesteś!

Atilla18 Atilla17

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)