DSC_0628 NEXT
Amstaff, wiek ok. 8 lat.

Wygląd: rudy z białymi znaczeniami.
Charakter: spokojny.
Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany, cierpi na przewlekłe zapalenie jelit.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen
Wirtualny Opiekun: Adriana Kaczmarek

Next, starszy, dostojny, bardzo wysoki amstaffek, który zawitał w maju 2010 do naszej fundacji ze schroniska białostockiego
(bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc).
Next został przywiązany do schroniska... Pewnie przez właściciela - ten, zamiast go leczyć, poszedł na łatwiznę - przywiązał psa
i odjechał. Poniżej na zdjęciach można zobaczyć w jakim stanie był Next, kiedy rano znaleźli go pracownicy schroniska.

DSC_0835a DSC_0808a DSC_0844a

Długo trwała diagnostyka Nexta, nie obeszło się bez operacji laparotomii zwiadowczej i pobrania wycinków jelit do badań histopatologicznych. Jak się okazało pies cierpi na przewlekłe zapalenie jelita cienkiego i grubego. Do końca życia Next musi
przyjmować sterydy (miesięczny koszt leczenia to ok. 20zł), które znacznie poprawiają jego egzystencję,
a przede wszystkim powodują wilczy apetyt. Obecnie Next jest nie do poznania i wręcz wymaga odchudzenia :)

Next przebywa w domu tymczasowym, pomieszkuje z naszą Sammy i sunią Kseną. Z dziewczynami ma wspaniały kontakt,
jednak do innych psów ma wojownicze nastawienie. Poszukujemy dla niego dobrego domu i właściciela, który poradzi sobie z siłą Nexta.
W domu Next jest spokojnym psiakiem, jak na emeryta przystało. Lubi leżeć i żebrać o jedzenie.
Mamy nadzieję, że pomimo wieku i choroby, Next znajdzie własny dom.

DSC_0506 DSC_0561 DSC_0640 DSC_0590 DSC_0593 Next4
Next1 Next2 Next3

7.06.2011 Next zostaje w domu tymczasowym u Marty na stałe!

W sumie to dla nas żadna niespodzianka, że Marta podjęła decyzję że dużol Next u niej zostaje na stałe. Ale w końcu usłyszeliśmy to oficjalnie :) Marta od dawna jak tylko słyszała o jakimkolwiek ogłaszaniu Nexta to miała prawie łzy w oczach, więc jak mogła by się rozstać ze swoim podopiecznym? Martusia, dziękujemy! Za wszystko, za pomoc, za opiekę nad Nextem, za dokarmianie nas i wszystko inne.