DSC_0029 HOMER
Amstaff, wiek ok. 1,5 roku.

Wygląd: płowy z białymi znaczeniami.
Charakter: wesoły, zrównoważony, lubi zabawki.
Zdrowie: zachipowany, zaszczepiony, oczekuje na kastrację.

Miejsce pobytu: dom stały, Poznań.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen
Wirtualny Opiekun: Tomasz Kubacki

Homer trafił do schroniska 21.01.2011. Został przywiązany do ogrodzenia schroniska, więc na właścicieli nikt nie liczył.

Homer to typowo domowy psiak. Kontaktowy, znający trochę komendy, ale raczej wychowanie mu będzie jeszcze potrzebne.
Z pewnością był prowadzony karnie, widać efekty kolczatki. Zna łóżko, kanapę, zabawki. Bez problemu daje sobie wszystko zabierać. Bardzo dobrze znosi podróże autem.

Homer aktualnie jest chory, ale w DT pewnie szybko dojdzie do siebie. Po wyleczeniu czeka go kastracja.
Gdyby ktoś chciał wspomóc finansowo zabieg kastracji, będziemy bardzo wdzięczni.

DSC_0016 DSC_0019 Hugo1

11.03.2011 Homer w lutym przeszedł ostre zapalenie gardła i krtani. U weterynarza na każdej wizycie zachowywał się wzorowo – bez problemu dawał sobie zaglądać w gardło, mierzyć temperaturę czy aplikować zastrzyki. Z końcem lutego chorobę udało się przegonić.
Homer powoli przybiera na wadze (apetyt ma wilczy). W domu jest grzeczny, zostawiany sam niczego nie niszczy, uwielbia spać na kanapie. Ma jednak swojego wroga – jest nim odkurzacz! Homer jest psem posłusznym, ale też o mocnym charakterze – powinien znać swoje miejsce w rodzinie. Uwielbia pieszczoty i przytulanie ale potrzebuje równocześnie konsekwentnego wychowywania.

Homer3 Homer1 Homer2

12.07.2011 Homerek przeprowadził się dzisiaj do własnego domu. Zamieszkał u Arka w Poznaniu. Ogromnie się cieszymy, że Homek znalazł swoje własne miejsce na ziemi pod okiem fajnej rodziny. Chłopaki, trzymamy kciuki za Was!