DSC_0225 STEFCIA
mix staffik, wiek. ok 3 lat.
Wygląd: Brązowo-szara, pręgowana, z białymi znaczeniami.
Charakter: zrównoważona, wesoła, kontaktowa,
przyjacielska wobec innych psiaków na dworze.
Zdrowie: Wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Stefcia jest wysterylizowaną sunią wyglądem przypominającą amstaffa, zaś wzrostem staffika (jest malutka). Jest sunią w pełni zdrową, zadbaną, zaszczepioną, zachipowaną.

Stefcia po raz drugi szuka domu. Sunia została adoptowana od nas 2 lata temu jako młody szczeniak. Pomimo ogromnej miłości jaką dostała od nowych właścicieli, dzisiaj ponownie musi szukać domu. Jej właścicielka jest śmiertelnie chora, nie mogąc zapewnić jej właściwej opieki, postanowiła poszukać Stefci lepszego domu, lepszego życia.

Stefcia obecnie mieszka w mieszkaniu bloku. Nie boi się dużego miasta, windy, ruchu ulicznego, gwaru, samochodu. Grzecznie zostaje sama w domu, trzyma potrzeby fizjologiczne do czasu spaceru.
Sunia lubi długie spacery, zabawy. Obecnie niestety nie ma zapewnionej odpowiedniej dawki ruchu z uwagi na chorobę właścicielki.

Szukamy dla niej dobrego domu, który pokocha Stefcię równie mocno co jej obecna opiekunka. Kogoś kto zapewni jej ruch, opiekę, odda serce oraz zapewni poczucie bezpieczeństwa.

Stefcia w obecnym domu mieszka wśród dorosłych ludzi, nie miała zbytniego kontaktu z dziećmi, dlatego też szukamy dla niej domu bez małych dzieci. Szukamy także domu bez innych czworonogów.

DSC_0253 DSC_0240 DSC_0286 DSC_0320 DSC_0328 DSC_0389

27.04.2011 Stefcia niedługo oczekiwała na nowy dom. Od razu jak pojawiła się nasza prośba o szukaniu dla niej domu, zakochał się w niej Tom.tom, który od dawna myślał o adopcji. Dziękujemy!