DSC_0145 Orija Jessica Family Buldożer
staffik, ur. 21.06.2010r.

Wygląd: brązowo- pręgowana z białymi znaczeniami.
Charakter: zrównoważona, wesoła, łagodna.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

ORIJA JESSICA Family Buldożer
to staffordshire bull terrier, która wczoraj w nocy zawitała do naszej fundacji. Sunia została oddana przez swojego właściciela, który nie mógł dłużej sprawować nad nią opieki.
Jessica (takie jest jej domowe imię), urodziła się 21.06.2010r. w hodowli Family Buldożer. Jej rodzicami są Bull Hunter NABAB i LUKSJA DE LUX Buldożer.

Jessica jest fenomenalną sunią, dobrze wychowaną, miziastą, grzeczną i można o niej napisać same ochy i achy. Jestem nią zachwycona, bo ma super charakter.
Jessica jest psem typowo miejskim. Wychowywała się w mieszkaniu w bloku w samej Warszawie. Nie jest strachliwa, kocha ludzi, do przechodniów cieszy się jak szczeniak.
Do psów ma stosunek obojętny, albo poddańczy. Jedyne co, to nie lubi kotów.

Na spacerach nie ciągnie, wraca ładnie na zawołanie, lubi aportowanie. Zdecydowanie woli kontakt z ludźmi niż z psami.

W domu jest dość cicha jak na staffika, chętnie jednak towarzyszy w codziennym życiu, jest ciekawska. Śpi w łóżku. Jest nauczona codziennego zostawania w domu, gdy właściciel jest w pracy. Jest przyuczona do klatki. Trzyma potrzeby do czasu spaceru.

Jessica3 DSC_0460 DSC_0046

14.11.2011r. Jessy już nie szuka domu :) Zostaje na stałe w DT. Jej fenomenalny radosny charakter tak zachwycił opiekunów, że nie wyobrażają sobie już życia bez pręgusa!
Jessy będzie towarzyszką wielu kolejnych tymczasów fundacyjnych.