DSC08427 KARMELEK
amstaff, wiek ok. 3 miesięcy.

Wygląd: brązowy z białymi znaczeniami.
Charakter: zrównoważony, radosny, wesoły.
Zdrowie: odrobaczony, po pierwszym szczepieniu, w trakcie leczenia.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 796 830 624, mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen

KARMELEK to ok. 3-miesięczny psiak w typie amstaffa. Został znaleziony, jego przeszłość i rodzice są nieznani. Liczymy jednak na to, że los wynagrodzi mu tułaczkę i bezdomność obdarzając super fajnym i odpowiedzialnym domem "na zawsze".
Karmelek obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie, pod opieką Fundacji AST. Mieszka w bloku, ucząc się podstaw dobrego wychowania.
Karmelek jest w trakcie szczepień (jest po pierwszym szczepieniu, przed nim kolejne), jest zachipowany. Co jest bardzo ważne, Karmel za ok. 2 miesiące musi mieć zoperowaną powiekę oka, na której ma skórzaka (dodatkowa tkanka skórna, z którą się urodził). Operacja, mamy nadzieję, odbędzie się już w nowym domu (liczymy na to że w ciągu dwóch miesięcy karmel znajdzie swój dom). Tak więć nowy właściciel będzie musiał się liczyć z koniecznością operacji (po operacji skórzaki nie nawracają, więc zabieg jest jednorazowy).

Szukamy dla Karmelka mądrego domu. Takiego, który zna rasę, kocha ją i jest w stanie dużo od siebie dać. Dużo czasu, dużo troski, dużo opieki. Szukamy aktywnych właścicieli, takich którzy będą chcieli Karmelka szkolić, leczyć. Idealnie, gdyby Karmelek zamieszkał w Warszawie, tu bowiem jest prowadzony przez dobrego lekarza okulistę.
Warunkiem adopcji Karmelka jest pozytywne przejście procedury adopcyjnej, podpisanie umowy adopcyjnej (w umowie jest m.in. zapis o przymusowej kastracji psiaka).

Karmel_2 _DSC5336 Karmel_1

5.03.2013 Karmelek w dniu dzisiejszym przeprowadził się do swojego własnego domu. Zamieszkał na warszawskiej Woli u bardzo miłej rodziny. Nasze rozmowy z rodziną trwały już jakiś czas, adopcja przebiegła na spokojnie, bo Karmelek to nie lada wyzwanie dla nowych ludzi.
Przed nową rodziną operacja oczka, ale przede wszystkim szkolenie Karmelka, który pod skórą lekkiego diabełka ma. Wierzymy jednak, że Karmel okaże się zdolnym uczniem, że szybko szkoła go wyedukuje na mądrego amstaffa.

09.04.2013 Zastanawiacie się co tam słychać u naszego malutkiego Karmelka? Ano już przestał być taki malutki…
Mieliśmy przyjemność spotkać Karmela wraz ze swoją rodziną na naszym fundacyjnym zlocie. Prawie nikt go nie poznawał, bo wyrósł z niego już kawał psa.

Karmelek5 Karmelek6 Karmelek7 Karmelek8