Trufla male2 TRUFLA
w typie amstaffa, wiek ok. 2 lat.

Wygląd: brązowa, pręgowana, z białymi znaczeniami.
Charakter: domowa, miejska, stabilna.
Zdrowie: w trakcie diagnozowania.

Miejsce pobytu: dom stały, Szczecin.
Wirtualny opiekun: brak

Trufla to nowa podopieczna w szeregach Fundacji AST. Jest młodą, ok. 2-letnią sunią. Radosna, wesoła, uwielbiająca się przytulać. Aktualnie przebywa w Gdyni, w domu tymczasowym u Jacka, gdzie za towarzyszkę ma amstaffkę Herę. Jacku w Twoją stronę kierujemy ogromne podziękowania za to, że otoczyłeś tą pannę tak troskliwą i mądrą opieką.

Trufla przez pierwsze dwa dni była nieco zestresowana, psie zabawy były jej kompletnie obce. Ale pod czujnym okiem Jacka, który pozostaje w bieżącym kontakcie ze szkoleniowcem, Trufla zaczyna się otwierać. Z dnia na dzień obserwujemy ogromne, pozytywne zmiany w jej zachowaniu, tutaj dużą rolę odgrywa też grzeczna amstaffka-rezydentka, która doskonale czyta sygnały Trufli i pokazuje jej, że życie z drugim psem jest całkiem fajne. Efekty widać, jak na dłoni, wczoraj dsunie wieczór spędziły bawiąc się na kanapie.
Trufla jest grzecznym i szybko uczącym się psem. Siad i zostań wykonywała bezbłędnie już pierwszego dnia pobytu w DT. Bez problemu odnalazła się w mieszkaniu, a zwiedzanie rozpoczęła od kuchni. Grzecznie zostaje w kennel klatce, nie wyje, nie szczeka, nie załatwia się. Dodatkową zaletą jest fakt, że świetnie podróżuje autem, idealny towarzysz wycieczek samochodowych!
Trufla poza tym, że trafiła do nas dość chuda, wygląda na okaz zdrowia. Lekkie rozwolnienie opanowujemy Gastro Intestinalem, zaś na przyszły tydzień zaplanowane mamy kompleksowe badania krwi. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, Truflę czeka zabieg sterylizacji i pozostaje znaleźć jej mega fajny dom!

Trufla 2 Trufla 4 Trufla 6

1.10.2016 Dziś nastąpił przełomowy dzień w życiu Trufli, która jedzie właśnie do nowego domu do Szczecina!
Trufla poruszyła serca dwójki wspaniałych ludzi - Kamili i Tomka. Zdecydowali się oni na adopcję od nas  już jakiś czas temu, miała być to Liza, ale los zadecydował inaczej. Liza została w stolicy a Trufelka pojechała do Szczecina.
Trufla długo nie stacjonowała w naszych progach, a to dzięki wspaniałym ludziom z oddziału Trójmiasto. To znów kolejny łańcuszek dobrych serc odmienił psie życie. Natalio, Ado, Rozalio, Jacku - sunia miała szczęście, że na Was trafiła. Odwaliliście kawał dobrej roboty. Patrycjo, Tobie ogromnie dziękujemy za kolejną pozytywną wizytę przedadopcyjną w Szczecinie.
Trufla, bądź grzeczna w nowym domu. Nie wychodź z kennel klatki niczym David Copperfield, nie pij oleju z łososia całymi butelkami - wystarczająco się świecisz. Kochaj i współpracuj z nowymi opiekunami, a stworzycie fajną rodzinę.

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)