Oreo 2 OREO
w typie amstaffa, wiek ok. 3-4 miesiące.

Wygląd: czarna, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: grzeczna, łatwo się uczy, przyjazna dla wszystkich.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Kraków.

Oreo to ok. 3- 3,5 miesięczna sunia w typie amstaffa, która oczekuje na kochający dom w Fundacji AST. Malutka, urocza, piękna i  od małego bezdomna.
Oreo zapowiada się na fajnego psa. Jest otwarta, radosna, kontaktowa i podatna na wskazówki ze strony człowieka. Obecnie mieszka w domu z psami i kotami i idealnie się wpasowała w całe stado. Nie widzimy przeszkód, aby mieszkała z innymi zwierzętami, jak również i z dziećmi. Sunia jest bardzo bystra, już nauczyła się pierwszych komend i samokontroli. Polecamy ją komuś mniej doświadczonemu, dla kogo byłby to pierwszy pies.

Warunkiem adopcji Oreo jest:
przejście procedury adopcyjnej, zakończonej podpisaniem umowy adopcyjnej,
szkolenie PT w profesjonalnym ośrodku szkolenia psów,
sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości.
Oreo obecnie przebywa w domu tymczasowym, w miejscowości Łajski k. Warszawy. Szukamy dla niej najlepszego domu, który mądrze wychowa i zadba o podstawowe potrzeby oraz będzie kochał i dbał do końca życia.

Jak adoptować Oreo?
Chcemy znaleźć dla Oreo najlepszą rodzinę, dlatego zachęcamy Was do wypełnienia ankiety przedadopcyjnej. Pozwoli nam ona zapoznać się z oferowanymi przez Państwa warunkami i wiedzą. Ponieważ o szczeniaki dzwonią do nas setki osób, nie chcemy komukolwiek odbierać szansy na podejście do procedury adopcyjnej. W rozmowach telefonicznych ciężej nam jest zadać 20 pytań, stąd przy tej adopcji obowiązywać będzie procedura adopcyjna z pomocą ankiety.
Jak dostać ankietę?
Poprosimy o wysłanie do nas maila na adres Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen   zatytułowanego ANKIETA OREO, a my w odpowiedzi wyślemy Wam ankietę.
Prosimy Was bardzo o szczere i rozbudowane odpowiedzi, informacje  w stylu tak / nie nie pozwalają nam Was po prostu dobrze poznać. Uprzedzamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi domami. Dodatkowo informujemy, że nie odsyłamy ankiet w chwilę po otrzymaniu maila, ponieważ nie zawsze jesteśmy dostępni przy komputerze.

Oreo 1 Oreo 3 Oreo 6 Oreo 5

30.11.2017 Meldujemy, że wczoraj do nowego domu pojechała mała Oreo. Zamieszkała w Krakowie, zyskując nową rodzinę i psich przyjaciół. Oreo trafiła do mądrej i świadomej rodziny - Patrycji, Marcina i ich córki Oliwki. Ma psią kumpelę bullkę Pigi i Hektora, yorka, rządzącego całym domem. Nam pozostaje jedynie życzyć samych sukcesów! Bo resztę u Was malutka ma zapewnione! Witam was w Famili AST.
Dziękujemy nowej rodzinie Oreo za podarowanie 2 worów karmy dla fundacyjnych podopiecznych. Spotkała nas bardzo miła niespodzianka, że postanowiliście wesprzeć potrzebujących. Dziękujemy Paulinie i Magdzie z Krakowa za poświęcenie swojego czasu na wizytę przedadopcyjną oraz Kasi i Bartkowi za opiekę nad małą Jesteście kochani!

Kochani, pragniemy podziękować za maile w temacie adopcji Oreo. Pozostawiamy je sobie na przyszłość. Zachęcamy Was do śledzenia losów psów fundacyjnych i adopcji. Nie obrażajcie się, że ktoś nie dostał do adopcji szczeniaka - po prostu o maluchy dostajemy bardzo dużo zapytań i ofert adopcji. Dom zawsze wybieramy kierując się dobrem psiaka. Wiele domów zgłaszających się do nas jest świetnych, ale my musimy wybrać ten jeden. Mamy nadzieję, że niebawem te domy zdecydują się na adopcję innego czworonoga.

Oreo 7