Boston m2

BOSTON Złoty Bull
amstaff, wiek ok. 13 lat

Wygląd: brązowo-szary, pręgowany, z białymi znaczeniami.
Charakter: w trakcie oceny.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Boston jest ok. 13-letnim amstaffem. Trafił do nas z Jeleniej Góry, dzięki nieocenionej pomocy Grzegorza. Boston został znaleziony na poboczu, bez sił, w stanie silnego wychudzenia. W schronisku w ciągu kilku miesięcy pobytu przytył i został podleczony. Do nas trafił już w dobrym stanie,  więc dla nas zostało „tylko” zadanie znalezienia mu nowego domu.
Boston zamieszkał w domu tymczasowym u Izy od Kornela. Odnalazł się tam bardzo dobrze, ale w sumie nie jest to dziwne bo Iza świetnie umie zaopiekować się psami, szczególnie tymi starszymi. Boston jest seniorem, nóżki mu sztywnieją i niedomagają. Z utrzymaniem siku także miewa problemy. Przed nami zatem pełna diagnostyka. W badaniach krwi niepokojąco wyszły normy dla nerek. Tym zajmiemy się w pierwszej kolejności.  Będziemy Was informować co u niego. I jak mantrę powtarzamy Wam, nie bójcie się kochać starszych psów. Złote Bulle to fajne, oddane psy, które nie mają dużo czasu, aby czekać na nowe domy.

Boston 1 Boston 2 Boston 7
Boston 8 Boston 9 Boston 10

30.04.2020 Garść wieści z domu tymczasowego Bostona. Nasz senior przeszedł badania moczu i krwi oraz wizytę u alergologa. Przed nami niebawem USG. Na dziś leczymy zapalenie pęcherza, bo jest i to duże. Jesteśmy zmuszeni zmienić karmę na Grain Free, ponieważ Boston jest uczulony na zboża. Będziemy Was informować jak się chłopak ma po zmianie diety. Tymczasem pręgus rozpycha się w domu tymczasowym u Izy. Iza go kocha a Boston daje się lubić! Jest mądrym chłopakiem, choć czasem upartym i niespecjalnie grzecznym. Kochani, prosimy Was o wsparcie Bostona. Datki na leczenie, obroża Foresto, karma Grain Free. To są aktualnie nasze i jego podstawowe potrzeby. Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc Bostona groszem, zapraszamy:
Konto bankowe:
z dopiskiem DAROWIZNA BOSTON

Boston 11 Boston 12 Boston 13

26.05.2020 Jako, że badania serca wyszły prawidłowo, informujemy, że nas senior będzie kastrowany a przy okazji zostaną pobrane próbki zmian do badania histopatologicznego. Równolegle leczymy wg wskazań nerki, a po operacji zabieramy się za nogi, bo Boston ma bardzo duże problemy ortopedyczne. Kochani, prosimy Was mocno o wsparcie dla niego. Bo jak wiadomo leczenie wcale nie jest super tanie. Ostatnie wydatki na badania to prawie 700 pln.
W przypadku przelewów z zagranicy:
BIGBPLPW Bank Millenium S.A.
Branch Millenium
IBAN: PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
z dopiskiem DAROWIZNA BOSTON

Boston 14 Boston 15
Boston 16 Boston 17

21.06.2020 Boston wczoraj wylądował z ogólnym osłabieniem i gorączką u weta. Miał wstrząs. Od rana dziś stawił się w lecznicy z Izą na pobraniu krwi. Czekamy na wyniki. Wczoraj lekarzowi w USG nie podobała się śledziona. Umówiliśmy na jutro dokładne badanie jamy brzusznej. Martwimy się bardzo o wspaniałego seniora. I bardzo prosimy Was o wsparcie i pomoc w łataniu skarpety, bo na dziś poleciały 3 stówki. A to dopiero start. Zaczynamy się martwić powoli o finanse, bo psów dużo, a 1% jeszcze nie spływa.

30.06.2020 Już drugi dzień walczymy o naszego Bostona. Jego stan jest kiepski. Najpierw miał problemy z wentylacją i z poruszaniem się, potem niestety pojawił się drugi wstrząs i ponownie trzeba było jechać do kliniki. Nie mamy dobrych wieści. Najbardziej prawdopodobną diagnozą jest chłoniak. W badaniu krwi erytrocyty lecą, od ostatniego badania o milion, więc bardzo dużo. W USG jest płyn w jamie brzusznej, podchodzący krwią, prawdopodobnie ze śledziony. Boston jest bardzo słaby, nie ma siły wstać, iść. W obecnym stanie nie przeżyje operacji. Dziś lekarze sugerowali pomyśleć o pożegnaniu. Zabezpieczeni w leki, mamy się stawić jutro jeszcze na badania i wtedy zdecydować co możemy i jak pomóc Bostkowi.
Trzymajcie kciuki i wspomóżcie skarpetę. Prosimy.
W przypadku przelewów z zagranicy:
BIGBPLPW Bank Millenium S.A.
Branch Millenium
IBAN: PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463

Boston 18

03.07.2020 Kilka słów na pożegnanie od opiekunki Bostona, Izy:
"Nie umiem zebrać myśli ,w głowie się przewija film , uczucia teraz bolą , ale wiem , że jeśli tego teraz nie napiszę , to się uduszę . Chcę to zrobić dla Ciebie Boston , jestem Ci to winna , niech wszyscy usłyszą jakim byłeśWielkim Psem O ironio ! Dzisiaj jest taki piękny dzień - Dzień Psa , a ja musiałam się z Tobą pożegnać . Boston - piękne imię .... Takie silne Dziękuję Tobie za spokój , którym mnie codziennie obdarowywałeś , za cierpliwość której mnie uczyłeś , za bliskość którą mnie znieczulałeś . Za łapę na moim udzie , za główkę przy moim ramieniu , za gęganie gdy Cię drapałam za uszkiem . Za całego Ciebie , pięknego , dostojnego , mądrego i dobrego towarzysza . Byłeś uparty ale całą swą mądrością , pokazywałeś mi , że nigdzie nie trzeba się spieszyć .Poznawaliśmy się , uczyliśmy się siebie , swoich przyzwyczajeń i nawyków ale wzajemny szacunek był najważniejszy . Dom tymczasowy to tylko nazwa , bo Ty byłeś już w domu , w swoim domu ze swoim człowiekiem . Każdego dnia pokazywałam Ci , że wszystkie przykre chwile , których doświadczyłeś są juz przeszłością , że już jest bezpiecznie , że Cię kocham . Chciałabym teraz taplać się w niebycie , a taplam się we łzach . Dostałam skarb , szczęście , które trwało zbyt krótko , ale pomimo tego Dziękuję , że mnie wybrałeś . Całym sobą odcisnąłeśswoje imię w mojej duszy i pozostanie tam ono na zawsze . Dzięki Tobie poznałam Anię , która stała się mi bliska .....taki też był Twój plan . To był zaszczyt być Twoim przyjacielem . Do zobaczenia słoneczko."

106428159 4030630370344259 1096224735984580060 o