Bunia male2

BUNIA
amstaffka, wiek 3 lata

Wygląd: czarna, z dużymi białymi znaczeniami
Charakter: energiczna, z nadmiarem emocji, do wychowania.
Zdrowie: problemy ze skórą.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Bunia to piękna, młoda, aktywna i energiczna 3-letnia amstaffka. Niestety nie miała szczęścia w swoim krótkim życiu. Trafiła do schroniska, prawdopodobnie z hodowli, w której "służyła" do rozrodów, gdzie większość czasu spędzała w kojcu (świadczą o tym różne problemy skórne na jej ciele). Na obecną chwilę mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. Jest leczona na problemy skórne.
Bunia to energiczna sunia, z ogromną dawką miłości do ludzi. Jak na amstaffa przystało uwielbia biegać, bawić się, szaleć. Miewa jednak problemy z opakowaniem emocji, dlatego poszukujemy dla niej konsekwentnego opiekuna, który będzie wiedział jak wyciszyć psa. Przyjechała do nas nieufna i zestresowana, ale widać że pod odpowiednią opieką wszystko idzie w dobrym kierunku i sunia zaczyna rokować na super fajnego psiego towarzysza. W domu zachowuje czystość i potrafi być cudownym miłym psiakiem, ale umie również przeżuć koszulkę "skradzioną" z suszarki. Nigdy nie wykazała agresji w stosunku do ludzi, z innymi psami niestety jest wybiórczo. Na spacerach reaguje nieco emocjonalnie, w zależności od zamiarów konkretnego osobnika. Jeśli ktoś szuka aktywnego psa, który dotrzyma kroku w sporcie (bieganie przy człowieku, bieganie przy rowerze, wycieczki itp.) odnajdzie w Buni idealnego kompana. Jest przyjacielska, urocza i będzie doskonałą towarzyszką dłuższych spacerów. Fajny pies dla fajnego człowieka, który zechce ją rozumieć, kochać i poświęcać czas.

Bunia 1 Bunia 4 Bunia 7 Bunia 13Bunia 10 Bunia 12 Bunia 14 Bunia 15

21.06.2020 Kochający, własny dom zyskała czarna jak smoła Bunia! Wprost ze schroniska w Chrycynnie trafiła do wspaniałego domu tymczasowego do Izy i się po prostu zasiedziała! W międzyczasie przeszła piękną metamorfozę. Opieka, spokój, własny dom i czlowiek działają cuda. Z kupki nieszczęścia Bunia zmieniła się w przepiękną pitbullicę. Iza włożyła także ogrom pracy w wychowywanie Buni. Bo o ile słodka z niej istota, to jednak diabeł pitbulla pod skórą się odzywał. Iza, wykonałaś kawał wielkiej roboty! W Family AST nie mamy co Cię witać, należysz do nas od dawna! Dziękujemy, że jesteś.

Bunia 17 Bunia 18 Bunia 19 Bunia 20

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)