Seler m2

SELER
mix amstaffa, wiek 7 miesięcy

Wygląd: brązowo-rudy, pręgowany, z białymi znaczeniami.
Charakter: grzeczny, przyjazny, stabilny.
Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony

Miejsce pobytu: dom stały, Poznań.

Seler to młody mix amstaffa z molosem w wieku ok. 7 miesięcy. Jest bratem miotowym fundacyjnego Batata. To bardzo fajny psiak bez negatywnych zachowań typu bronienie zasobów czy agresji. Wyjątkowo prosty w obsłudze, stabilny i przyjazny dla wszystkich pies, idealny do adopcji. Seler szuka domu, aczkolwiek mamy już pierwsza zainteresowaną adopcją rodzinę, więc trzymajcie kciuki.

Seler 1 Seler 3 Seler 5
Seler 6 Seler 7 Seler 9

21.08.2020  Jak to mówią - miłość nie zna granic. I tak 300 km od Warszawy, w Poznaniu, znalazł się Radek, któremu serce szybciej zabiło na widok naszego pasiastego, słodkiego jak miód chłopaka! A że Radek mieszka z dwoma damami, partnerką Kamilą oraz Mafią, adoptowaną sunią w typie AST, tym samym Seler zyskał kochający opiekuńczy dom, dwie pary rąk do głaskania oraz prawdziwą psiąpsiółkę. Bo musicie wiedzieć, że od samego początku nawiązała się duża nić porozumienia między Selerem i Mafią. Po ponad tygodniu mają już pełną komitywę. Czy mogliśmy sobie wymarzyć lepsze miejsce dla niego ? Chyba nie!Radek i Kamila to młodzi ludzie, którym mocno na sercu leży dobro psów. Angażują się we wszelką pomoc dla bezdomniaków. Wyprowadzają psy ze schronisk, pomagają też fundacjom takim jak nasza. Drogi Selerku, stałeś się prawowitym Wielkopolaninem. Radek zdobył wspaniałego, czworonożnego przyjaciela, mamy nadzieję, że na długie i szczęśliwe lata. Pięknie dziękujemy Wam za adopcję i trzymamy mocno kciuki za całą ferajnę! Witamy w rodzinie FAMILY AST!