Dante male2

DANTE
amstaff, wiek 2 lata

Wygląd: czarny, z białą łątką
Charakter: wesoły, aktywny, przyjazny. 
Zdrowie: w trakcie diagnostyki alergii, nużyca.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa
Kontakt w sprawie adopcji: aktualnie nie do adopcji
Wirtualny Opiekun: brak

Dante to 2-letni staffik, który trafił pod nasze skrzydła przez skomplikowaną sytuację właścicielki. Jest to młody, aktywny i wesoły dzieciak. Cały czas uśmiechnięty, typowy staffik pełną gębą, mała bomba energetyczna. Chowany w domu, z lekką dozą rozpieszczenia.
Dante obecnie przebywa w domu tymczasowym u Agnieszki. I póki co nie szuka domu. Przed nim wizyta u dermatologa celem diagnostyki alergii i leczenia nużycy.

Dante 1 Dante 4 Dante 5

29.10.2018  Dante, cudny staffior, który trafił do nas oddany przez opiekunkę, po leczeniu, po kastracji i po idealnym wpasowaniu się w dom tymczasowy zmienia status z psa bezdomnego na pańskiego! Agnieszka i jej rodzina po odejściu naszej podopiecznej Zetki zarzekali się, że długo nie wezmą nikogo pod swój dach. Długo jednak nie wytrzymali. Okazali się typowymi ludźmi z Family AST. Jak jest rodzina to pies musi być. Wzięli wariata! Po dwójce psich seniorów to jak skok na bungee. Aga, w ogóle nas nie zaskoczyliście! Więc teraz pozostaje nam życzyć cierpliwości bo tylko to Wam jest potrzebne. Resztę już macie. 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)