Groot male2

GROOT
w typie pitbull red nose, wiek 2,5 miesiąca

Wygląd: rudy i pomarszczony.
Charakter: ciekawy swiata, chętny do nauki.
Zdrowie: nużyca, krzywica, zachipowany.

Miejsce pobytu: domstały, Warszawa

Groot to 2,5-miesięczny, 4-kilowy szczeniak w typie pitbull red nose. Trafił do nas w wyniku interwencji. Ma zdiagnozowaną nużycę oraz lekką krzywicę. Jest w trakcie leczenia, które może być kontynuowane w nowym domu. W związku z tym nowi opiekunowie muszą wziąć pod uwagę dodatkowe koszty.
Groot zapowiada się na bardzo fajnego psa. Jest wesoły, ciekawski i rozbrykany jak to szczeniak. Do tego w sposób całkiem odważny poznaje świat, ale należy dodać że nie jest typem chojraka który wyznaje zasadę „jak to ja nie dam rady”. Młody mieszka obecnie w DT wraz z psim rezydentem, 5- letnią stafficzką i trzeba przyznać że bardzo szybko zaaklimatyzował się w nowych warunkach. W kontaktach z ludźmi jest rozmerdany i otwarty na każdego kto tylko wyrazi (albo i nie) zainteresowanie jego psią osobą. Jeśli chodzi o kontakty z psami, to na tę chwilę ograniczają się tylko do rezydentki i tu Groot jakoś wybitnie nie narzuca się starszej koleżance (dodać trzeba, że rezydentka bardzo ładnie komunikuje się z młodym, a on ją uważnie obserwuje i słucha). Z wstępnych obserwacji mały rudzielec częściej wybiera kontakt z człowiekiem niż z psem. Chłopak nauczony jest kennela i bardzo ładnie sobie radzi, zostawiony na noc nie załatwia się do niego, w dzień czasami sam wybiera klatkę jako miejsce odpoczynku, chociaż teraz odkrył że istnieje coś takie jak łóżko i że to jest super fajne miejsce. Obecnie uczy się zachowywać czystość, pogoda niestety nam w tym nie pomaga ale mały dzielnie maszeruje i chyba już zaczyna kumać o co w tym wszystkim chodzi.
Jakie są warunki adopcji? Takie jak u nas zawsze czyli:
pozytywne przejście procedury adopcyjnej o której możecie poczytać tutaj, uczęszczanie na szkolenie z zakresu PT do profesjonalnego ośrodka i kastracja po osiągnięciu dojrzałości.
Groot przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Jeśli chcesz zostać opiekunem Groocika, dzwoń do nas: 796 830 624 (po godzinie 17:00).

Groot 4 Groot 5 Groot 1
Groot 3 Groot 6 Groot 7

05.02.2019 Grocik domu już nie szuka - znalazł go u Jacka i Agaty. Ta mała wiewióreczka zamieszkała w Warszawie i teraz nazywa się Suseł. Kochani witamy Was w Family AST!
Pies z takim charakterem trafia się raz na milion więc dbajcie o rudzielca i dajcie mu mądrą miłość, bo dom tymczasowy płacze za nim do tej pory.

Groot 8

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)