loki male2

LOKI
w typie amstaffa,wiek 13 miesięcy.

Wygląd: stalowy, duże białe znaczenia.
Charakter: bardzo przyjazny dla ludzi, braki w wychowaniu, nie do innych zwierząt. 
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Sosnowiec

Loki to 13-miesięczny błękitny psiak w typie rasy amstaff. Został oddany do naszej fundacji z uwagi na postępującą alergię u dziecka.
Loki to przyjazny słoń w składzie porcelany. Jego masa jest odczuwalna - dosłownie. Ale to pozytywna radość w kierunku człowieka. Każda nowo poznana osoba jest przyjacielem, obiektem skoków i radochy. Tu nowy właściciel będzie musiał dużo popracować nad eleganckim przywitaniem.  Loki jest łagodny, nie ma problemów z bronieniem zasobów, agresją. Chował się przy dziecku, nie sprawiał kłopotów, ale ze względu na masę i braki w ułożeniu może być niedelikatny. Domy z dziećmi muszą wziąć pod uwagę, że to wielki szczeniak do wychowania.
Loki mieszkał dotąd w domu z ogródkiem. Ostatnimi czasy mało przebywał w domu, mieszkał w przedsionku. Z plusów - jest nauczony czystości. Z minusów - może niszczyć, więc dom tymczasowy rozpoczął już trening klatkowy. Z bardzo dobrych wieści - w domu nie ma problemów z wyciszeniem, ładnie reaguje na komendy na miejsce, siad, połóż się, czołgaj, zostań.  Loki obecnie mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. I tutaj mamy niestety lekkie schody. Dla psa ze wsi, chowanego całe życie w domku, miasto okazało się wyzwaniem. Spacery z nim na razie to duże wyzwanie z uwagi na wielobodźcowe środowisko. Loki rzuca się na psy, skacze na ludzi. Jest przyuczany do kagańca, bo stosunek do psów pozostawia wiele do życzenia.
Jakiego domu szukamy dla Lokiego? Idealnie jeśli zamieszkałby w domu z ogródkiem, bo to dla niego idealne środowisko. Jeśli ktoś podjąłby się adopcji do bloku, musi liczyć się z dużą pracą w aspekcie spacerów. Szukamy domu bez zwierzaków. Być może Loki by się zgodził z sunią, ale przy bardzo mądrym i krótkim prowadzeniu. Nie jest polecany do domu z kotami, gryzoniami, ptakami - tu odzywa się instynkt łowczy. Przed adopcją Loki zostanie poddany zabiegowi kastracji.
Osoby, które myślą o podarowaniu domu temu słonikowi, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 501 797 018.

loki7 loki8 loki21
loki9 loki10 loki11

21.03.2019 No i szczęście uśmiechnęło się też do Lokiego. Na uzupełnienie jego braków wychowawczych zdecydowała się rodzina z Sosnowca. Proces adopcyjny trochę trwał, ale ta trójka była sobie pisana. W minionym tygodniu Loki przeprowadził się do domu z ogródkiem pod skrzydła pani Elżbiety i pana Ryszarda. Stracili oni swojego amstaffa i przyszedł czas na wypełnienie pustki w sercach.
Pragniemy z całego serca podziękować Ani za bycie DT dla błękitka, za prowadzenie za łapę przez świat a finalnie ku adopcji.  Pani Elżbieto, panie Ryszardzie - witamy w Family AST. I dziękujemy! Dbajcie mocno o nasze szczęście.

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)