Toffik male2

TOFFIK Złoty Bull
staffordshire bullterrier, rodowodowy, ur. 24.01.2008 r.

Wygląd: ciemnobrązowy, pręgowany, duże białe znaczenia.
Charakter: wesoły, energiczny, łagodny.
Zdrowie: niewielkie problemy zdrowotne.

Miejsce pobytu: dom tstały, Warszawa

Toffik, rodowodowo Bomber SBT Budziwój FCI, to staffik urodzony 24.01.2008 r. Został do nas oddany przez właściciela z powodu wyjazdu.
Pies w paski jest typowym przedstawicielem rasy, pyskuje, szczeka, ma wysokie emocje i „klauniaste” zachowanie. W metryce to starszy pan, ale na żywo jest pełen energii, werwy i lubi aktywne spędzać czas. Wychowywany był w domu, w mieście. Nie jest psem lękowym, nie ma w sobie agresji. Umie mieszkać w mieszkaniu, nie niszczy zostawiany sam. Jest łagodny do psów (również samców, poza owczarkami niemieckimi), ale szybko się nakręca i wchodzi na podwyższone emocje. Niebawem sprawdzimy jego kontakt z kotami, ale według właściciela nie powinno być większych problemów.
Toffik przeszedł u nas podstawowe badania. Już wiemy, że do leczenia mamy pęcherz i wskazanie do kastracji z uwagi na przerośniętą prostatę. Przy okazji narkozy musimy zadbać o zęby. Toffik ma także zaćmę w jednym oku (do potwierdzenia u okulisty).
Dla Toffika szukamy bardzo domu stałego, bo nie ma sensu aby taki chłop u nas długo gościł. Toffik aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Toffik 1 Toffik 2 Toffik 3
Toffik 4 Toffik 5 Toffik 8

20.06.2019 Mamy wspaniałą wiadomość! Senior Toffik, po badaniach, zabiegach medycznych i ogólnym „odgruzowaniu” przeprowadził się do wspaniałych ludzi; Kasi i Roberta. Tę parę poznaliśmy w okolicach Bożego Narodzenia. Przywieźli prezenty dla psiaków i leki po swojej amstaffeczce. Wtedy zaczęliśmy się rozglądać za szczeniakiem dla nich. I tak czekając na jakiegoś, w między czasie poznali Toffika. Iwpadli jak śliwki w kompot. Kasia i Robert pełni troski i mądrej miłości na pewno dokończą to, co rozpoczęliśmy czyli rehabilitację Tofficzka. I na pewno będą kochać! Toffik zyskał także psią koleżankę, mądrą owczareczkę, która na co dzień jest psem pracującym. Warszawa zyskała wspaniałego psiego mieszkańca, a nasz czworonóg wspaniałą rodzinkę. Kasiu, Robercie, witamy Was oficjalnie w Family AST.

Toffik 9 Toffik 10

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)