Kola male2

KOLA
amstaff, wiek 4 lata

Wygląd: ruda, duże białe znaczenia. uszy mocno cięte.
Charakter: spokojna, grzeczna, przyjazna.
Zdrowie: zdrowa, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Dźwierzuty.

Kola to 4-letnia amstaffka, przekazana nam przez jej dotychczasowych opiekunów. Jest to pies, jakiego w dzisiejszych czasach ze świecą szukać. Miła, grzeczna, pozytywnie nastawiona do człowieka. Wiemy, iż Kola grzecznie zostaje sama w domu, w mieszkaniu ładnie się wycisza i większość czasu przesypia. Miejski zgiełk i ruch uliczny nie robią na niej wrażenia. Na smyczy ładnie spaceruje, reaguje na najdrobniejsze korekty. Zdecydowanie jest typem psa inteligentnego, myślącego i bystrego. Szczęściarz, u którego Kola zamieszka, będzie miał naprawdę ekstra towarzysza, z ogromnym potencjałem do szkolenia, choćby dla własnej przyjemności, bo aż żal tego nie wykorzystać. W ocenie poprzedniej opiekunki, Kola ma także pozytywny stosunek względem psiaków, które uprzednio na spokojnie pozna, w dotychczasowym miejscu zamieszkania miała nawet kilku psich kumpli.
Aktualnie Kola jest już po pierwszej wizycie u weterynarza, została zachipowana, przegląd „techniczny” wypadł pomyślnie, do obserwacji pozostaje nam jedynie przerośnięty gruczoł mlekowy. Poza tym, uwag brak. Niestety pannica postanowiła zacząć cieczkę co zablokowało nas na miesiąc z wszelkimi ruchami. Na  chwilę obecną Kola nie jest do adopcji.

Kola 1 Kola 2 Kola 3

04.10.2019 Kola trafiła do nas kilka miesięcy temu i już w kilka dni znalazła dom tymczasowy. Zamieszkała u Łukasza, taty staffika Tazza (adoptowanego z warszawskiego Palucha). Początki z Tazzem wcale nie były łatwe, ale każdy dzień przynosił coraz to nowe sukcesy. Czas mijał, parka się docierała. W międzyczasie cała rodzina przeprowadziła się na Mazury, w piękne okoliczności przyrody, do miejscowości Dźwierzuty. A tam Kola okazała się morsem a nie psem, który kocha wodę. A ponieważ aktualnie razem z Tazzem tworzą teraz naprawdę zgrany duet, to pozostaje nam jedynie życzyć samych szczęśliwych chwil. Łukaszu, pomimo że znamy się ze zlotów, spacerów i wolontariatu, witamy Cię oficjalnie w FAMILY AST! 

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)