Sjesta m2

SJESTA
w typie amstaffa, wiek 8 miesięcy

Wygląd: ruda, białe znaczenia.
Charakter: domowa, grzeczna, trochę lękowa, lubi koty.
Zdrowie: problemy z okiem, przed operacją.

Miejsce pobytu: dom stały, Zofianówka.

Sjesta to 8-miesięczna sunia w typie amstaffa. Została oddana do schroniska przez właściciela, który nie był w stanie sprawować nad nią opieki. Obecnie płowa piękność przebywa w Warszawie w domu tymczasowym.
Jaka jest Sjesta? W domu jest prawdziwym śpiochem. Nie ma problemu z emocjami, z wyciszeniem. Zostawiana sama nie niszczy, nie wokalizuje. Zdarzają się jeszcze wpadki z zachowaniem czystości. Na spacerach jest lękowa i czujna, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Do ludzi jest bardzo łagodna i kochana, choć w pierwszym kontakcie zdecydowanie wycofana. Bardzo boi się mężczyzn. Dobrze znosi podróże autem. Wady? Wykazuje spore zainteresowanie jedzeniem i próbuje do niego dotrzeć na różne sposoby. Sunia ma bardzo ładnie rozwinięte umiejętności społeczne w stadzie, pięknie się porozumiewa, jednak ma skłonności dominacyjne, a w sytuacji nerwowej potrafi wdać się w bójkę, dlatego polecamy ją osobie doświadczonej w rasie, aby w przyszłości nie rozwinęła nieprawidłowych zachowań. Jest sprawdzona do kotów i myślimy, że w fajnym domu powinna się z nimi dogadać. Nie miała kontaktu z dziećmi.  Przed Sjestą operacja korekty entropium. Z tym działamy od przyszłego tygodnia i w przyszłości sterylizacja. Ale już możesz do nas dzwonić jeśli myślisz o podarowaniu Sjeście nowego domu: tel 501 797 018 lub mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Sjesta 1 Sjesta 5 Sjesta 6
Sjesta 2 Sjesta 3 Sjesta 4 Sjesta 7

30.08.2019 Sjesta długo na dom nie czekała pomimo braków w wychowaniu i lękliwości. Zakochali się w niej Ania i Czarek. Po odejściu swojego pupila postanowili pojąć nie lada wyzwanie jakim jest wychowanie suni. Przyjechali, poznali i pokochali! Sjesta została mieszkanką Zofianówki. Teraz ma do dyspozycji wspaniałe, piękne tereny na długie spacery u boku opiekunów. Codziennie pokazują jej świat, aby pannica mogła pozbywać się strachów.
Kochani, witajcie w FAMILY AST. Fajnie jest mieć Was obok! Dziękujemy. 

Sjesta 8

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)