Crocs m2

CROCS
w typie pitbulla, urodzony 18.10.2019 r

Wygląd: stalowo-płowy w duże białe łaty.
Charakter: ciekawski, odważny, chętny do nauki.
Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony.

Miejsce pobytu: dom stały, Katowice

Crocs to szczeniak w typie pitbulla urodzony 18.10.2019 r. Crocs jest ciekawskim malcem, miasta i ruchu ulicznego się nie boi, autem podróżuje zawodowo. Nauka chodzenia na smyczy idzie bardzo dobrze, bowiem Crocs jest bardzo łasy na jedzenie. W domu żaden odkurzacz mu nie straszny, przewrócone krzesła zostawia w tyle i nawet się za nimi nie ogląda. Jedynie obcych przyjmuje z lekką dozą niepewności, czasem nieśmiało oszczekując.
Malec w domu bardzo ładnie stara się trzymać czystość i przy częstych spacerach nie miewa wpadek. Przyuczany jest do kennela, do którego drepta chętnie a i całą noc dziarsko w nim przesypia. Powoli uczony jest także zostawania w domu, ale to oczywiście wymaga czasu i cierpliwości. Na razie są to krótkie serie.
Crocsik choć wygląda zupełnie niewinnie, ma charakterek. Mimo małych gabarytów i młodego wieku, w kontaktach z psami jest nieustraszony. W kasze sobie dmuchać nie da, a i do miski psom zaglądać nie pozwoli. Jest uparciuchem, któremu potrzebny jest bardzo konsekwentny opiekun, co to nie da się zwieźć ładnym oczom i słodkiej minie. Mądry przewodnik, otwarty na pracę i szkolenia, byłby strzałem w dziesiątkę dla chłopaka.
Kochani, jeśli jesteście gotowi na wyzwanie w postaci Crocsa, to zapraszamy Was serdecznie do o kontaktu mailowego na  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Napiszcie o sobie kilka słów, skąd jesteście, czy mieszkacie sami, z rodzinami, z dziećmi, czy macie inne czworonogi, jakie są ich historie. Napiszcie tak od serducha, a my Wam odpiszemy. Crocs przebywa aktualnie w domu tymczasowym w Gdańsku.

Crocs1 Crocs2 Crocs3
Crocs4 Crocs5 Crocs6

26.01.2020 Czas na kolejny w tym roku happy end. Tym razem do grona szczęśliwców dołączył gagatek Crocs, od teraz Carbon, który to zamieszkał z Danielą w Katowicach. Carbon do najłatwiejszych maluchów nie należy. Jest psem wyjątkowo inteligentnym i kombinującym. Bywa uparty, a w kontaktach z psami nieustraszony, zwłaszcza, gdy o jedzenie chodzi.  Przy tym jednak ma doskonały potencjał do pracy i jest bardzo zorientowanym na człowieka, uważnym i pojętnym maluchem. Wkrótce wraz z Danielą wybierają się na szkolenie, więc wierzymy, że młody stanie się pilnym uczniem i z pomocą Danieli prace domowe będzie odrabiał solidnie. Na pewno aktywnością i energią dobrali się doskonale, więc socjalizację chłopak będzie miał na 6 z plusem. Danielo, trzymamy za Was kciuki i kibicujemy Wam mocno, cierpliwości, ale i konsekwencji. Edukuj, dbaj i kochaj mocno! Witaj w FAMILY AST.

Crocs8 Crocs9 Crocs11

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)