Haribo m2

HARIBO
w typie american bully, wiek ok. 2 lata

Wygląd: ciemnobrązowo-rudy.
Charakter: trochę lękowy, przyjazny dla ludzi, kontaktowy.
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany, zdrowy.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdańsk

Haribo to ok 2-letni psiak w typie american bully. Niebanalnej urody, do tej pory nie miał szczęścia do ludzi, dobrze więc trafił, u nas odczarujemy złą passę!
Haribo prze chwilę był w psim hotelu, gdzie poza wpadkami z czystością (te jeszcze mu wybaczamy) nie sprawiał problemów. Stąd ekspresem przeprowadził się do domu tymczasowego, do Beaty i Kamila w Gdańsku. Najpierw zawojował kanapę, a teraz powoli podbija ich serca. Dlatego też dajcie nam chwile na bliższe poznanie, bo mamy wątpliwości, czy wypuszczą go z rąk. Sam Haribo póki co dał nam się poznać jako fajowy psiak, choć lękowy. Gwałtowne ruchy, obce przedmioty, nagłe hałasy, nieznane dźwięki, budzą w nim lekki niepokój, ale nasz miś jest mądry, bo w tych niekomfortowych sytuacjach szuka wsparcia w przewodniku. W ogóle to taki bardzo fajny, kontaktowy i uważny psiak, mocno zorientowany na człowieka.
W hotelowym pokoju nie niszczył, nie wokalizował, ale jak pisaliśmy, miewał wpadki z czystością, więc przyszłym opiekunom stawiamy małe wyzwanie. Z naszych obserwacji wynika także, że w bezpośrednich kontaktach z psami, Haribo zachowuje się bardzo przyzwoicie. Jak napisaliśmy, póki co nie szukamy nowego domu dla tego misia, ale jeśli chcielibyście stać się opiekunem ttb, napisz do nas! Postaramy się dobrać czworonoga do Twoich potrzeb.

Haribo 1 Haribo 4 Haribo 7
Haribo 8 Haribo 13 Haribo 15

09.07.2020 Kolejny błękitek czyli Haribo, a teraz już Snickers, domu już nie szuka, zostaje u boku swoich wspaniałych opiekunów tymczasowych, Beaty i Kamila, z którymi od miesięcy dzieli kanapę. Beata i Kamil to wspaniali ludzie o ogromnych sercach. Dzielni i nie narzekający, mimo, że wystawiani na wiele prób i wyzwań stawianych im przed Haribo. Nie poddają się jednak, kombinują, działają, zawsze dwutorowo, zarówno weterynaryjnie, jak i na tle behawioralnym. Biorą wszystko na klatę. Pokochali Hariobo z wzajemnością, troszczą się, dbają i edukują. Nie wyobrażają sobie już życia bez niego, bo zwyczajnie to właśnie jego w ich rodzinie brakowało. Właściwy pies na właściwym miejscu. I choć od samego początku Beata i Kamil w opiece byli absolutnie samodzielni i nigdy o pomoc nie prosili, cieszymy się, że mogliśmy być tym małym elementem, który połączył „kropki”, dzięki czemu cała trójka spotkała się na swojej drodze! Bardzo się cieszymy, że jeden z naszych podopiecznych właśnie u ich boku będzie szedł przez życie. Beato, Kamilu, dziękujemy Wam z całego serca za wszystko, co na co dzień robicie dla chłopaka. Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i wielu wspaniałych chwil razem. Wszystkiego dobrego. Witajcie w FAMILY AST!

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)