Lenart m2

LENART
w typie amstaffa, wiek 2 lata

Wygląd: duży, czekoladowy, z białymi znaczeniami.
Charakter: grzeczny, przyjazny, do domu bez kotów.
Zdrowie: zaszczepiony, wykastrowany, zdrowy.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Lenart to 2-letni pies w typie amstaffa. Wykastrowany, zdrowy i duży pies, który niecierpliwie czeka na swoją własną rodzinę. Aktualnie mieszka w hotelu dla psów w okolicy Warszawy. Szukamy dla niego przede wszystkim domu stałego, ale też domu tymczasowego na czas poszukiwań nowych opiekunów, aby móc zwolnić hotelowe miejsce dla kolejnych psów w potrzebie. 
Lenart mieszkał w bloku, więc zna miejskie klimaty. Ładnie zostaje sam w domu, nie ma problemów z czystością czy lękiem separacyjnym. Zostawiony sam, idzie spać. Nie ma problemu z lękami czy z nadmiernymi emocjami bądź agresją. Do ludzi jest miły i „sprzedajny: czyli typowy amstaff. Pilnuje się przewodnika, chętnie wykonuje podstawowe komendy. Jedynie zdarza mu się ciągnąć na smyczy, widać, że w tym aspekcie zaniedbano budowanie relacji. Spuszczony ze smyczy nie oddala się (chyba, że zobaczy psa, kota lub śmieci na horyzoncie).  W codziennym kontakcie do dzieci nie jest sprawdzony. W odwiedzinach nie zaobserwowano niepokojących zachowań w stosunku do dzieci w wieku szkolnym. Mieszkał dotąd z suczką swoich rozmiarów w jednym domu. Jest więc spora szansa, że dogada się ze stabilną sunią. Koty niestety goni. 
Lenart to fajny, ładny i młody psiak z dobrym charakterem, tak jak on to ze świecą szukać.  I czeka teraz na dobry dom, aktywny i lubiący pracować z psami. Aż szkoda zmarnować taki egzemplarz, bo ten, kto go adoptuje dostanie kupę szczęścia od losu.

Lenart 1 Lenart 3 Lenart 4

30.03.2020 Lenart przeprowadził się do domu tymczasowego, do Ewy i Magdy, mieszkanek Warszawy. W domu tymczasowym odnalazł się świetnie! Ale tak zakładaliśmy, bo to dobry pies. Moglibyśmy pisać o nim same ochy i achy, ale nie chcemy Wam też robić nadziei, bo obstawiamy, że DT już z rąk go nie wypuści.

Lenart 5 Lenart 6

18.07.2020 Po raz kolejny cieszymy się z adopcji, choc po raz kolejny tracimy tym samym dom tymczasowy, który postanowił, że nie wypuści ze swoich rąk Lenarta. Trafił do nas wraz z początkiem pandemii ze schroniska. Młodziutki, o niebywałej urodzie i cudnym charakterze. Pies idealny! Wychowany i przygotowany. Ewa i Magda zdecydowały się na podarowanie mu domu tymczasowego i to był strzał w dziesiątkę. Lenart trafił idealnie! Jest fajnie i aktywnie prowadzony, ma długie spacery, zabawy z psami, wypady w różne miejsca Warszawy i Polski. Zresztą okazało się, że jest idealnym kompanem wyjazdów. Ewa, Magda, dzięki za to jakie jesteście. To Wasz styl życia i charaktery ukierunkowały w dobrą stronę naszego psiaka. Żyjcie tak dalej! Bardzo się cieszymy, że tworzycie z nami FAMILY AST! 

Lenart 7 Lenart 8


 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)