Dalia m2

DALIA Złoty Bull
mix staffika z amstaffem, wiek ok. 11 lat.

Wygląd: brązowo-czarna, pręgowana, duże białe znaczenia.
Charakter: miła, energiczna, uwielbia ludzi, psia jedynaczka.
Zdrowie: zdrowa, wysterylizowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Dalia to ok. 11-letnia sunia mix staffika z amstaffem (kompaktowa wersja). Suczka trafiła pod nasze skrzydła ze schroniska. Zamieszkała w domu tymczasowym u Izy, mamy Kornela i Helenki, którzy niedawno przeszli za Tęczowy Most.
Dalia to niezwykle miły i dobry pies. Nie obserwujemy w niej żadnych niepokojących zachowań. Człowieka kocha ponad wszystko, jest bardzo wpatrzona w każdy ruch i gest. Ma w sobie dużo energii, emocjami jest jej bliżej do SBT. Jest karna, pięknie reaguje na korekty i wskazówki ze strony opiekunki. Lubi się bawić i aportować. Ale też lubi leniuchować w domu, pospać i połazić za człowiekiem. Ładnie zostaje sama w domu. Nie piszczy, nie wyje, nie niszczy zostawiana sama. Z początku miała problem ze zbyt dużym przywiązaniem do człowieka, ale być może był to efekt poschroniskowy. W każdym razie praca nad tym była łatwa i przyniosła szybko efekty. Dalia obecnie mieszka w domu z ogródkiem. Wraca na każde zawołanie, chętnie towarzyszy Izie w pracach porządkowych w ogródku. Z pewnością powinna się także odnaleźć w mieszkaniu w bloku. Nie nadaje się do mieszkania z innym zwierzakiem. Wprawdzie na spacerach nie reaguje na inne psy, ale w domu towarzystwo drugiego psa jej nie służy. Dalia mieszka w domu tymczasowym w Pruszkowie. I szuka domu stałego, pełnego miłości i mądrego prowadzenia. Jeśli chcesz podarować jej dom, skontaktuj się prosimy z nami lub z Izą: 732 277 581 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dalia 1 Dalia 5 Dalia 6 Dalia 7

14.04.2020 Ta adopcja cieszy nas niezwykle. To rzadko się zdarza, aby pies w takim wieku w tak błyskawicznym tempie znalazł super dom! Dalia już swoimi fotkami rozkochała rodzinę z Warszawy, Ewę, Andrzeja i ich syna Igora. Po osobistym zapoznaniu się zarówno z nimi jak i świnkami Plamką i Ferko, wszyscy postanowili że Dalia zdecydowanie dołączy do ich rodziny. I tak sunia już od kilu dni cieszy się nowym domem. Uprawia marszobiegi na dworze, ładnie uczy się wyciszać w domu. I jest zdecydowanie szczęściarą! Ewo, Andrzeju, Igorze, dziękujemy że pochyliliście Wasze serca ku starszej pani w paski. Bądźcie razem szczęśliwi. Pragniemy Was radośnie powitać w FAMILY AST.

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)