Costa m2

COSTA
pitbull, wiek 1,5 roku.

Wygląd: biszkoptowa.
Charakter: wesoła, energiczna, może mieszkać z kotem.
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Costa to 1,5 roczna pitbullka, która trafiła do nas ze schroniska. I od razu dała nam się poznać, jako bardzo fajny pies. Domowa, wesoła, grzeczna. Niezwykle miła, otwarta do ludzi, zaskarbia sobie serca, każdego kto ją pozna.  Aktualnie przebywa w domu tymczasowym u Ani pod Warszawą. Już teraz możemy stwierdzić, że zwykły codzienny rytm życia nie jest jej obcy. Bez problemu zostaje sama, śpi w łóżku, mieszkanie w bloku i schody nie są problemem. Co do innych zwierzaków, to Costa do psów na spacerze wykazuje dużą ekscytację, nie ma w tym jednak agresji. Po prostu wymaga socjalizacji, aby jej psie relacje były lepsze. Natomiast…Costa mieszka z kotami. I nie widzimy na dziś przeciwwskazań, aby dalej nie mogła z nimi mieszkać.  
Costa jest młodą pitbullką z fajnym charakterem, ale wymaga też pracy. Nowy opiekun musi włożyć nieco energii w zbudowanie z nią relacji, nauczyć współpracy, nie na smyczy, przyjemności ze spacerowania. Na pewno jest to pies dla aktywnych ludzi, którzy zapewnią suni odpowiednią ilośc zajęć w plenerze. Costa jest w trakcie szczepień. Przed nią jeszcze zabieg sterylizacji. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Costa 2 Costa 5 Costa 6
Costa 9 Costa 11 Costa 10

14.07.2020 Costa trafiła do nas niedawno. Zabraliśmy ją ze schroniska, aby być przystankiem w drodze ku lepszemu domowi. I tak się własnie stało.  Ta przepiękna i przefajna młodziutka pitbulleczka nie zagościła w domu tymczasowym u Ani na długo. Szybko z wizytą pojawiła się Agata i jej serce zabiło na tyle mocno, że wszystko później potoczyło się ekspresem. Agata po stracie swojego ukochanego bullterriera nie mogła żyć bez psa. Dom bez bulla to nie dom i ciężko się wraca do pustych czterech kątów. I tak Costa zamieszkała na warszawskiej Białołęce. Dziewczyny dogadują się fajnie, tworzą udany duet, oparty na miłości i mądrym wychowaniu. Wraz z nowym życiem sunia dostała nowe imię Gabrysia. Agato, dziękujemy Ci za dom dla Costy. Niech będzie ona idealnym uzupełnieniem dla Twojego domu, życia. Witaj w naszej rodzinie FAMILY AST.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)