Lola m2

LOLA
w typie pitbulla, urodzona 29.06.2019 r

Wygląd: czekoladowa. 
Charakter: nieco lękowa, delikatna, wychowana, może mieszkac z kotem..
Zdrowie: zaszczepiona, wysterylizowana, zdrowa.

Miejsce pobytu: hotel dla psów, Bojanowo koło Trójmiasta.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 661 665 695, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Lola to sunia w typie pitbulla urodzona 29.06.2019 r. Pod nasze skrzydła trafiła wraz ze swym bratem Cassem. Oboje aktualnie przebywają w hotelu Na Sześciu Łapach w Bojanie koło Trójmiasta. Lola dotychczas żyła w domu z dużym terenem wokół i to głównie do ogrodu sprowadzała się jej aktywność fizyczna. Ale mimo tego, że spacery miała stosunkowo rzadko, a miasto odwiedzała tylko przy okazji wizyt weterynaryjnych, jest psem bardzo kulturalnym i w większości sytuacjach odnajduje się bez zarzutów. Lola to fajna pannica, może nieco lękowa, ale przy tym delikatna, uważna, nie podgryzająca, nie skacząca po człowieku. Na wiejskich terenach ładnie chodzi na smyczy, ignoruje też inne czworonogi, nawet te, które w stosunku do niej nie mają przyjaznych zamiarów. Ale dzieje się tak tylko w opcji spacerów sam na sam, gdyż spacery z jej bratem przypominały bardziej rozpędzony zaprzęg, a każdy pies po drodze był „witany” co najmniej średnio. Sama, w bezpośrednim kontakcie z psami jest raczej kulturalna, z początku nieco nieśmiała i uległa. Ze starszym, stabilnym samcem stworzą mega duet. Co wielu z Was pewnie ucieszy, czekoladowa panna mieszkała także z kotami. Lola do tej pory niewiele przebywała w domu, ale udało nam się przestawić ją bez problemu na pozostawanie samej i możemy powiedzieć, że jest po prostu grzecznym psem, zrelaksowanym na tyle, że po spacerach i harcach w ogrodzie, po prostu idzie do pokoju i śpi. Loli potrzebny jest fajny opiekun, taki, który doceni jej charakter i będzie ją kochać mądrze a jeszcze mądrzej wychowywał. Jeśli więc myślicie o adopcji Loli, zapraszamy Was do kontaktu na maila lub pod numerem 661 665 695 (Natalia). Jeśli zdecydujecie się napisać, skrobnijcie nam kilka słów o sobie, o warunkach w jakich pies miałby mieszkać. Nie krępujcie się pisać dużo o sobie, ułatwcie nam poznanie Was jako potencjalnego domu dla Loli.

Lola1 Lola2 Lola3
Lola6 Lola7 Lola8

22.07.2020 Lola zamieszkała w Poznaniu z Dagmarą i Mateuszem, dzieląc swoje nowe cztery kąty z kotem Marcelem. W nowym domu zapełniła pustkę po amstaffce i dogu de bordeaux. Wpasowała się w nową rodzinę idealnie, rozkochała ich w sobie od pierwszego wejrzenia. Dzięki wsparciu, jakie dostaje od Dagmary i Mateusza dzielnie stawia czoła swym lękom, coraz odważniej otwiera się na nowości. Dagmaro, Mateuszu, dziękujemy Wam za wspaniały dom dla Loli, dziękujemy za zaufanie i życzymy Wam wielu wspaniałych chwil, radości, uśmiechu i pociechy z czekolady. Słodkiego, miłego życia! Witajcie w FAMILY AST. Dziękujemy też bardzo naszej niezawodne Kasi z Poznania za odwiedziny u rodziny Loli.

Lola1 Lola2 Lola6 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)